„Stacyjkowo – Na miejsca. Gotowi. Start!”

Trzecia część wspaniałego serialu dla najmłodszych Stacyjkowo - 8 odcinków i wspaniała zabawa.
Galapagos Films oraz Ludorum Plc zapraszają do miejsca, gdzie małe ciuchcie uczą się jak zostać prawdziwymi pociągami!

Stacyjkowo cz.3 – Na miejsca. Gotowi. Start!
na DVD od 15 października


Stacyjkowo to edukacyjny i zabawny serial dla dzieci, projekt Ludorum plc, wytwórni, którą założyli producenci związani dotychczas z Hit Entertainment (m.in. Bob Budowniczy, Tomek i przyjaciele) i najnowszy projekt Sary Ball - producentki i reżyserki Boba Budowniczego.
Zrealizowany za pomocą najnowszych technik animacji komputerowej, obejmuje 52 odcinki (każdy trwający 10 minut), zawarte w ramach jednego sezonu i skierowane do widzów od 3 do 6 lat.

Po premierze telewizyjnej w Wielkiej Brytanii w kanale BBC, CBeebies (wrzesień 2008), Stacyjkowo pokochały przedszkolaki na całym świecie – w Europie, Australii, Japonii, Stanach Zjednoczonych.

W Polsce, od 1 stycznia 2010 seria jest emitowana na kanale Mini Mini i cieszy się olbrzymią popularnością. Jesienią zobaczymy linię zabawek, książek oraz produkty papiernicze z ulubionymi bohaterami ze Stacyjkowa.

Ciuchcią tu jest każdy z nas, po szynach tras gnamy w dal!
Zdążyć na czas, pasażerów wieźć, taki jest nasz każdy dzień –
po torach szus, więc koła w ruch, para buch!

Stacyjkowo - jedyne miejsce, w którym pośród ludzi żyją lokomotywy. Nowoczesne miasteczko (tylko pod centrum przebiegają aż trzy tunele!) położone hen daleko, między polami i lasami a kamienistym kanionem. Tu właśnie mieszkają trzy młode lokomotywy:

Bruno, siłacz.
Spalinowo-elektryczna ciuchcia stworzona do przewożenia ciężkich ładunków – naprawdę silna! Zazwyczaj bardzo rozsądny, jeśli nie jest pewien instrukcji, zadaje pytania. Można na nim polegać, gdy zbliżają się kłopoty. Czasami jednak bywa zbyt pewny siebie: zdarza mu się ładować na pakę zbyt dużo!

Koko, jest prawdopodobnie jedyną w Stacyjkowie lokomotywą elektryczną. Nie tylko kształtem przypomina pocisk – jest także szybka jak on! Stworzona do energicznej jazdy Koko nie wie, co to strach! Uwielbia wykorzystywać swoją moc: ścigać się z innymi i wygrywać! Czasem posuwa się do oszustw, nigdy jednak nie chce celowo zasmucić przyjaciół i zawsze wie, kiedy przeprosić.

Najmłodszy spośród ciuchci - Wilson, to wielofunkcyjna lokomotywa spalinowa, bardzo ciekawa świata. Pilnie się uczy, stara się z uwagą słuchać wszystkich instrukcji – w tej dziedzinie musi jednak zdobyć trochę doświadczenia! Wilson nie do końca świadomy jest swoich talentów. Czasem dopada go smutek – nie jest tak silny jak Brewster ani tak szybki jak Koko… Nigdy jednak nie narzeka. Tryska dobrym humorem – uważaj, to zaraźliwe!

Dla Koko, Wilsona i Bruna każdy dzień to nowe przygody i pełna emocji jazda po szynach! Uczą się także, jak zostać prawdziwymi lokomotywami i odkrywają, że zajezdnia wcale nie jest strasznym miejscem! Lecz przede wszystkim – wspólnie poznają, czym jest prawdziwa przyjaźń! Towarzyszom im roześmiana Zephie, spalinowóz Harrison, mechanik Dunbar, a także Irving, Hodge, Pete i Vee- głośnik dworcowy.

Niech zabrzmi sygnał odjazdu – tu tut!


O WYDANIU DVD
Trzecia część wspaniałego serialu dla najmłodszych Stacyjkowo - 8 odcinków i wspaniała zabawa. Niech zabrzmi sygnał odjazdu - tu tut! Wybierz się w podróż i zobacz wspaniały świat Stacyjkowa, gdzie radosne ciuchcie Wilson, Koko i Bruno uczą się, jak zostać prawdziwymi pociągami! Wielki Frostini pomaga małym lokomotywom zdobyć lodowe nagrody, Zosia przekonuje się, że alarmu można używać tylko w wyjątkowych sytuacjach i że nawet małe ciuchcie mogą być bardzo pomocne! Wilson opiekuje się chorym Danielem i odkrywa w sobie duszę artysty. A Koko uczy się, jak ważne jest, by słuchać innych.


Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z rolek po papierze [WIDEO]
Kalendarz adwentowy z rolek może być fantastyczną dekoracją domu. Dlatego nie czekaj i już dziś zrób dla dziecka i całej rodziny fantastyczny kalendarz adwentowy.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy