Przebrania dla dorosłych
fot. AdobeStock

Stroje karnawałowe dla dorosłych [propozycje]

Imprezy tematyczne i bale kostiumowe to świetna okazja, by się powygłupiać i poczuć dziecięcą beztroskę.
Dominika Bielas
Przebrania dla dorosłych
fot. AdobeStock
Jeśli planujecie przebieraną imprezę w Sylwestra lub bal karnawałowy w kostiumach, warto już się zastanowić, w kogo chcielibyście się wcielić. Szykując się na bal lub imprezę tematyczną, można zaszaleć i zmienić nie tylko swój wygląd, ale i osobowość. A może mielibyście ochotę przenieść się do innej epoki? Przez ten jeden wieczór wszytko będzie możliwe. Karnawał to czas udanej zabawy i już od lat przebieranki to nie tylko przywilej najmłodszych!

Stroje dla panów

Fani komiksów najczęściej wybierają stroje superbohaterów. W tym roku niezwykle modny będzie strój Jokera, ze względu na premierę filmu o tym samym tytule. Jeśli nie super hero, to nie brakuje innych ciekawych pomysłów, jak choćby pirat, czy szturmowiec z "Gwiezdnych Wojen". Bardzo popularnym przebraniem jest kombinezon Morphsuit. Jest to jednoczęściowy kostium, który zakrywa nie tylko całe ciało, ale i twarz. Kamuflaż idealny!
 

Stroje dla pań

Niezwykłą popularnością cieszą się przebrania z lat 40. 70. oraz 80. A może na jedną noc miałabyś ochotę stać się Marlin Monroe lub inna sławną kobietą? Jeśli jesteś fanką komiksów, tu również nie brakuje ciekawych przebrań superbohaterek lub innych niezwykłych bohaterek filmowych.
Redakcja poleca: Przyspieszenie porodu: jak naturalnie przyspieszyć poród?
Żeby naturalnie przyspieszyć poród, należy zrobić to w sposób bezpieczny zarówno dla ciężarnej, jak i dziecka. Wśród sprawdzonych metod na przyspieszenie porodu po terminie są m.in. spacer, masaż brodawek i piersi czy stosunek seksualny.

Przebrania dla całej rodziny

Bardzo ciekawym pomysłem jest wspólne planowanie przebieranek przez pary, a nawet całe rodziny. Drużyna superbohaterów z pewnością będzie miała super wejście. Pirackiej rodziny nikt nie waży się zaczepić, a przebrania w stylu retro to wspaniała okazja do rozmowy o minionych czasach i o tym, jak zmienia się moda.
Dobrej zabawy!

P.S. W tym roku może być sporo par - Joker i Harley Quinn. Więc może warto postawić na coś bardziej oryginalnego. ;)

Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy