GRY
 
 

Stwórz swój suwaczek

Mamy dla Ciebie kolorowe suwaczki ze zdjęciem i datą urodzin Twojego dziecka.

Kochani Rodzice,
Specjalnie dla Was stworzyliśmy kolorowe suwaczki na www.mamacafe.pl. Nasze suwaczki mają Wam pomóc w odliczaniu kolejnych dni od daty ważnych wydarzeń w życiu całej rodziny, jak np. urodzin Waszego dziecka.
Wiemy, że suwaczki cieszą się ogromną popularnością również na innych forach, ponieważ ułatwiają rodzicom szybkie orientowanie się np. w wieku dzieci Waszych forumowych znajomych.

Możecie wybrać sobie wzór suwaczka z kilku wersji graficznych, jakie specjalnie dla Was przygotowaliśmy na naszej stronie www.mamacafe.pl. Wtedy każdy suwaczek przez Was stworzony będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju! Suwaczki możecie dowolnie wykorzystywać na forach dyskusyjnych, blogach i stronach www.

Gorąco zachęcamy Was do tworzenia własnych oryginalnych wzorów Waszych suwaczków! Zobaczycie, że odliczanie kolejnych dni od daty ważnych wydarzeń w życiu całej rodziny będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Serdecznie pozdrawiamy,
Redakcja babyonline.pl i mamacafe.pl
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj