Sukienka do karmienia
fot. AdobeStock

Stylowe sukienki do karmienia piersią: na co dzień i od święta

Dzięki takiej kreacji będziesz mogła karmić swobodnie i dyskretnie, a jednocześnie szybko i bez zbędnych kombinacji.
Dominika Bielas
Sukienka do karmienia
fot. AdobeStock
Lubisz swobodę i wygodę i na co dzień stawiasz na T-shirt lub koszulę do karmienia, ale czasem jednak chciałabyś ubrać się nie pod dyktando maluszka? A może uwielbiasz sukienki, ale zrezygnowałaś z nich po porodzie? Mamy dla ciebie kilka fantastycznych sukienek idealnych dla karmiącej mamy. Są ładne, stylowe i jednocześnie bardzo wygodne. Warto kilka mieć w szafie, przydadzą się nie tylko od święta.

Sukienki dla karmiącej mamy

Sukienki takie mają najczęściej podwójny top w górnej części albo wszyty dyskretnie zamek błyskawiczny – oba rozwiązania sprawiają, że dostęp do piersi dla maluszka jest niemal natychmiastowy, a mama nie musi odkrywać zbyt wiele ciała. To naprawdę komfortowe rozwiązanie.

Jeśli macie możliwość zainwestować w ciążowe ubrania przeznaczone do karmienia – zróbcie to bez wahania, proście o takie prezenty bliskich, wpisujcie na listę na baby shower. Nie będziecie potrzebować wcale aż tak bardzo kilku becików, miliona bodziaków i stosów tetrowych pieluszek (nawet kolorowych), co profesjonalnych ubrań do karmienia piersią. A jest w czym wybierać:

Eleganckie sukienki

Taka kreacje przyda się na chrzest, wesele, Boże Narodzenie, Wielkanoc czy inne uroczystości rodzinne. Nawet jeśli jesteś świeżo upieczoną mamą i karmisz piersią, możesz czuć się wygodnie i niezwykle elegancko.

Sukienki casualowe na co dzień

To, że zostałaś mamą, nie oznacza, że sukienkę możesz założyć tylko od święta, a na co dzień musisz chodzić w dresie. Jest wiele ślicznych sukienek, w których będzie ci bardzo wygodnie.

Dresowe sukienki

Jeśli jesteś fanką sportowego stylu, także tu jest w czym wybierać. Nie musisz się ograniczać do spodni i dresowej bluzy do karmienia. Znalazłyśmy kilka fajnych sportowych sukienek, których będzie ci bardzo wygodnie.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Jak karmić dziecko piersią cz. 2
W tej części filmu poznasz wygodne pozycje przy karmieniu piersią.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy