warsztaty MTJ jesień
fot. Edipresse

Sukces jesiennych warsztatów „Mamo, To Ja”. Byliśmy w 25 miastach!

W ciągu siedmiu lat w naszych warsztatach uczestniczyło już ponad 70 tysięcy osób! Na spotkania przychodzą głównie przyszli rodzice (niemal 69%), ale rodzice małych dzieci też chętnie biorą w nich udział.
warsztaty MTJ jesień
fot. Edipresse
Warsztaty „Mamo, To Ja” odbywają się dwa razy w roku: wiosną i jesienią. W ostatniej jesiennej edycji znów wzięło udział ponad pięć i pół tysiąca rodziców. Byliśmy w aż 25 miejscowościach w całej Polsce. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale trzeba się wcześniej zarejestrować. Dla kobiet w ciąży przeznaczony jest blok „Będę Mamą”, zaś dla rodziców niemowląt – „Jestem Mamą”. Poza sporą porcją wiedzy dla uczestników zawsze mamy upominki, a w konkursach można wygrać cenne nagrody od sponsorów.

Warsztaty dla przyszłych mam

– Dopiero spodziewam się dziecka, ale dużo słyszałam o krwi pępowinowej i chciałam się dowiedzieć, czy rzeczywiście jest tak cenna – wyjaśnia jedna z uczestniczek. – Chciałam więcej dowiedzieć się o szczepieniach, ta nagonka na nie jest okropna! – powiedziała inna. I rzeczywiście, podczas warsztatów dla przyszłych mam można było dowiedzieć się, jakie znaczenia dla zdrowia może mieć krew pępowinowa i jak wygląda procedura oddawania jej do banku komórek macierzystych oraz rozwiać wszelkie wątpliwości (jeśli ktoś je ma) na temat szczepień ochronnych. Nasi specjaliści wyjaśniali też między innymi, co to jest mikrobiota. 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Dużo ważnej wiedzy

Każdy rodzic dba o to, by jego dziecko było bezpieczne. Nie dziwi więc fakt, że wiele mam podkreślało, jak ważny był warsztat z udzielania pierwszej pomocy. – Po prostu trzeba wiedzieć, jak się zachować, gdy na przykład dziecko się zakrztusi, bo to może być kwestia życia – podsumowała jedna z mam. Dużym uznaniem cieszyły się też spotkania na temat ochrony dziecka przed groźnymi zakażeniami. Wielu rodziców wzięło udział w spotkaniach na temat naturalnych sposobów dbania o zdrowie dziecka, gdzie dowiedzieli się, kiedy można leczyć dziecko homeopatycznie. 
warsztaty Mamo To Ja

Ciekawe rozmowy

Podczas warsztatów mamy z uwagą słuchały wykładów, a w przerwach dużo rozmawiały, wymieniały doświadczenia, rozwiewały wątpliwości. Maluchy mogły się bawić w specjalnie przygotowanych kącikach. Bo warsztaty to także okazja, by spotkać innych rodziców małych dzieci. Dlatego już teraz zapraszamy na wiosenną edycję!

partnerzy warsztatów
Kolejne warsztaty już wiosną! Ponownie odwiedzimy aż 25 miast.
Czeka spora dawka wiedzy oraz... mnóstwo cennych nagród!
Informacje: warsztaty.mamotoja.pl 
Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Popularne tematy