Małgorzata Socha, Beata Sadowska i modelka prezentująca zwycięski projekt w konkursie MumMe Code i Babyonline.pl
fot. Małgorzata Socha, Beata Sadowska i modelka prezentująca zwycięski projekt (w środku)

Konkurs Babyonline.pl i MumMe Code: prezentacja zwycięskiego projektu

Ubrania dla kobiet w ciąży mogą być wygodne, eleganckie i uniwersalne. Taki jest zwycięski projekt wspólnego konkursu Babyonline.pl oraz MumMe Code.
Monika Karbarczyk
Małgorzata Socha, Beata Sadowska i modelka prezentująca zwycięski projekt w konkursie MumMe Code i Babyonline.pl
fot. Małgorzata Socha, Beata Sadowska i modelka prezentująca zwycięski projekt (w środku)
Czy każda z nas może zamienić się w projektantkę ubrań? Odpowiedź brzmi: tak. Wystarczy tylko trochę wyobraźni i kawałek papieru, na którym można narysować swój pomysł. Reszta to już tylko formalność. Wystarczyło wysłać swój projekt na konkurs zorganizowany przez Babyonline.pl wspólnie z firmą MumMe Code oraz Centrum Medycznym Damiana. 

Tak zrobiła pani Karolina Żarczyńska – laureatka tego konkursu. Jej projekt został zaprezentowany na konferencji prasowej na początku października – wejdzie on w skład nowej kolekcji MumMe Code

"Gdy rozrysowywałam swój projekt, miałam trzy siostry w ciąży (dwie z nich już urodziły). Często rozmawiałyśmy na temat ubrań dla kobiet w ciąży. Moje siostry lubią klasykę, a w sklepach niewiele było propozycji dla eleganckich przyszłych mam, które nie chciały chodzić do pracy w rozciągniętych podkoszulkach z nadrukiem "Tutaj jestem". Postanowiłam zaprojektować dla nich sukienkę. Chciałam, aby było to coś uniwersalnego. Coś w czym można pójść do pracy, a wieczorem (przy niewielkim wysiłku na przykład do teatru czy na kolację do restauracji" – mówiła podczas konferencji Karolina Żarczyńska. 

Efekt? Przepiękna sukienka ciążowa, która zachwyciła wszystkich członków jury, m.in. Małgorzatę Sochę i Beatę Sadowską. Obie panie podkreślały, że jury było jednomyślne – ten projekt zasługiwał na główną nagrodę. 

A ty co sądzisz o tym projekcie?Na zdjęciu: autorka projektu Karolina Żaraczyńska (od lewej) oraz modelka w sukience według projektu pani Karoliny.Zobacz także: Ubrania dla kobiet w ciąży i po ciąży, czyli ciuchy "oversize"
Redakcja poleca: Jak ubierać się w ciąży - rady stylisty [WIDEO]
Co nosić w ciąży, aby było wygodnie, a jednocześnie ładnie? Wybierz ubrania ciążowe z naturalnych tkanin, np. bawełniane sukienki, dżinsy z elastycznym stanem i wygodny długi kardigan. Zobacz nasz film, w którym stylista podpowiada, co nosić w ciąży i jak dobierać nie tylko fasony, ale także tkaniny.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy