GRY
 
 

Super Babies, czyli angielski dla 2-3latków

16.11.2012r., godz.10.00 Kalimba zaprasza na bezpłatne zajęcia pokazowe.

kalimba
Super Babies to nauka przez zabawę, to pobudzanie wszystkich zmysłów oraz wspomaganie u dzieci rozwoju inteligencji językowej, muzycznej, ruchowej i interpersonalnej poprzez obrazki, piosenki i zabawy ruchowe wykorzystywane podczas zajęć.
 
Tematem zajęć pokazowych będą "circle and sguare". Na początku poznamy się nawzajem (hello, I am...) i zaśpiewamy piosenkę powitalną (hello song). Następnie poznamy bohaterów naszych zajęć: kółko i kwadrat (circle and square), zrobimy z nich prace plastyczne i zatańczymy w kółeczku. Będzie równiez trochę gimnastyki (przy piosence head, shoulders, knees and toes) oraz chwila relaksu przy bańkach mydlanych, a na koniec pożegnamy się piosenką "good-bye".
 
Zajęcia prowadzi Sylwia Latawska, z wykształcenia filolog – językoznawca, z doświadczenia lektorka i tłumaczka, z pasji wizażystka. Prywatnie mama 2.5 - letniej Nel, dzięki której odkryła zamiłowanie do pracy z dziećmi.
 
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953

Następne zajęcia:
Koszt 1 zajęć w karnecie miesięcznym: 30 zł. Zajęcia trwają 45 min.
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953
 
23 listopada godz. 10:00
Green, yellow and red.
Tematem zajęć będą kolory: zielony, żółty i czerwony. Przypomnimy sobie również kółko i kwadrat, a następnie stworzymy pracę plastyczną pt. "Traffic lights" i zamienimy się w jeżdzące i zatrzymujące się samochodziki. Przećwiczymy również znane nam już piosenki z pokazywaniem: hello, make a circle and good-bye.
 
30 listopada godz. 10:00

Big and small, up and down
Przypomnimy sobie kolory i kształty oraz poznamy pojęcia duży i mały, góra i dół. Pomogą nam w tym obrazki, chusty i kolorowanka. Zabawimy się również w "hide and seek" ( w chowanego) oraz zaśpiewamy wspólnie hello, make a circle i good-bye song.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
Kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj