GRY
 
 

SUPER KIDDO - targi mody i designu dla dzieci

Zapraszamy na nietypowe targi połączone z kreatywnymi warsztatami i ofertą edukacyjną odbędą się 15 grudnia 2013 r. w Soho Factory.

targi mody dzicięcej, warszaty dla dzieci, super kiddo
fot. materiały prasowe
Targi mody i designu dla dzieci połączone z kreatywnymi warsztatami i ofertą edukacyjną odbędą się 15 grudnia 2013 r. w Soho Factory (hala nr 63).

Super Kiddo jest autorskim projektem Open Minded Group dedykowanym dzieciom i rodzicom. Jego pierwsza edycja to połączenie strefy handlowej (Kiddo Market) z ofertą artystyczną (Kiddo Creative) i edukacyjną (Kiddo Edu).

Projekt ma na celu promowanie nowoczesnego wzornictwa oraz rozwijanie nieograniczonego potencjału drzemiącego w każdym dziecku.
Wierzymy, że inteligentne pobudzanie wyobraźni dziecka i kreowanie przestrzeni wokół niego gwarantują szybki rozwój i naukę myślenia w sposób nowoczesny i odważny.

Do współpracy przy wydarzeniu zaprosiliśmy wybranych projektantów oraz najciekawsze marki produkujące ubrania, akcesoria, meble i zabawki dla dzieci. Przy wyborze kierowaliśmy się dobrym designem, nieszablonowością i wysoką jakością wykonania. Projekt wyróżnia też selektywny dobór oferty warsztatowej, ukierunkowanej na rozwijanie kreatywności, doskonalenie zdolności poznawczych, nowoczesne wzornictwo oraz współpracę rodzica z dzieckiem. Zakładamy, że zabawa jest najlepszą formą nauki.

Zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt: kontakt@superkiddo.pl Więcej informacji na profilu: www.facebook.com/superkiddo.pl
Informacji o projekcie udziela:
Katarzyna Rykaczewska: kasia@openmindedgroup.pl, 602600867
Patroni medialni: Kikimora, FUNpik, Radio Bajka, Futu.pl, Ladnebebe.pl, HipKiddo.pl, BabyOnline.pl, Designteka.pl
Organizator: Open Minded Group
Partnerzy wydarzenia: Soho Factory (miejsce targów), 12stopni (wyposażenie hali)
Hocko (strefa kreatywna), Arbet Fabryka Syropianu 
Termin i miejsce wydarzenia: 15.12.2013 r.(niedziela), godz. 10.00-­‐20.00, Soho Factory (hala nr 63), ul. Mińska 25
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj