mama czwórki
fot. Youtube

Super mama przewija trojaczki i dwulatka

Ta mama jest prawdziwą bohaterką! Nie dziwi nas, że wideo z jej udziałem obejrzały miliony ludzi. Zobacz, jak super mama radzi sobie z przygotowaniem czwórki dzieci do spania!
Adela Prochyra
mama czwórki
fot. Youtube
Kąpiel, kolacja i usypianie jednego dziecka to wyzwanie? Tak nam się tylko wydaje. Ta mama zajmuje się czwórką naraz! W dodatku, tylko jedno z nich ma skończony roczek. Pozostałe to 8-miesięczne trojaczki! Zobacz, jak Corrie, super mama szykuje swoje dzieci do snu.

Podczas  przewijania i ubierania w piżamki, maluchy nieźle się bawią. Turlają się, rozpełzają na wszystkie strony, a najstarszy skacze po łóżku. Gdy tylko mama zabiera się za ubieranie jednego, pozostała trójka jej ucieka. Nie dajcie się zwieść wesołej melodyjce w filmie. Poradzenie sobie z taką gromadką wymaga nie lada cierpliwości i siły! Nic dziwnego, że na końcu wyczerpana kobieta pada na łóżko.

Super mamo, cały świat jest z Tobą! 

Zobacz film:   

 
Redakcja poleca: Jak zrobić nietoperza na Halloween?
Wystarczy dosłownie kilka minut, by z rolki po papierze wyczarować fantastycznego nietoperza na Halloween. Zobacz film i zrób w raz z dzieckiem super nietoperza z rolki.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy