GRY
 
 

Superkinder czyli niemiecki przez zabawę, dla 2-3 latków

16.11.2012r., godz.11.00 SuperKinder to nauka języka niemieckiego dla dzieci. Bezpłatne zajęcia pokazowe.

kalimba
Tutaj zanurzamy się w niemieckojęzycznym świecie i uczymy przy okazji zabawy. Na zajęciach pokazowych zapoznamy się (hallo, ich bin...) i  zaśpiewamy „Guten Morgen”. Nauczymy się rozpoznawać owoce: der Apfel, die Banane, die Kiwi. Zamienimy się w samochodziki, które jeżdżą gdy jest grün i zatrzymują się gdy jest rot. Zrobimy kolorową pracę plastyczną i pożegnamy się piosenką „Abschiedslied”.
 
Zajęcia prowadzi Sylwia Latawska, z wykształcenia filolog – językoznawca, z doświadczenia lektorka i tłumaczka, z pasji wizażystka.
 
zapisy: kofifi@kalimba.pl lub tel. (22) 839 75 60, 501 183 953

Następne zajęcia:
Koszt 1 zajęć w karnecie miesięcznym: 30 zł. Zajęcia trwają 45 min.

23 listopada godz. 11:00
Der Apfel ist rot, die Banane ist gelb, die Kiwi ist grün.
Dopasujemy kolory do znanych nam już owoców: zielone kiwi, żółty banan i czerwone jabłko i uwiecznimy to na kartce. Rozruszamy się przy Morgengymnastik (poranna gimnastyka), pośpiewamy przy "Guten Morgen" i "Abschiedslied".
 
30 listopada godz. 11:00
Ballone
Bohaterem dzisiejszej pracy plastycznej będą balony, dzięki którym przypomnimy sobie kolory. Zabawimy się też w poszukiwaczy... owoców ,oraz zaśpiewamy wspólnie piosenkę powiatlną i pożegnalną.
 
KALIMBA Kofifi
ul. Mierosławskiego 19
Warszawa Żoliborz
tel. 22 839 75 60, 501 183 953
kofifi@kalimba.pl
www.kalimba.pl
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj