św. Mikołaj u Bardowskich
fot. Instagram

Św. Mikołaj odwiedził Bardowskich. Liwia go rozpracowała? „Oczy jakieś znajome”

Rodzinę Bardowskich odwiedził święty Mikołaj! Ania pochwaliła się zdjęciem, do którego zapozowała z dziećmi i wyjątkowym gościem z długą, białą brodą. Kto wystąpił w roli Mikołaja? Po spojrzeniu córeczki Ani Bardowskiej widać, że dziewczynka chyba poznała przebierańca.
Magdalena Drab
św. Mikołaj u Bardowskich
fot. Instagram
Ania Bardowska z radością szykuje się do świąt, a tymczasem w mikołajki jej rodzinę odwiedził święty Mikołaj. Dzieci były zachwycone i z niedowierzaniem wpatrywały się w brodatą postać w czerwonym stroju. Tylko mała Liwia od czasu do czasu podejrzliwie spoglądała na Mikołaja.

Święty Mikołaj u Bardowskich

Święty Mikołaj zrobił dzieciom niespodziankę i osobiście pojawił się w domu Bardowskich. Ania uwieczniła wizytę świętego na zdjęciu. 4-letni Jaś i roczna Liwia powitali Mikołaja z uśmiechem, ale dziewczynka chyba domyślała się, kto schował się pod czapką i brodą.

„Oczy Mikołaja jakieś takie znajome 😂 ważne że cała rodzinka na zdjęciu” - komentują żartobliwie fani, bo oczywiście w rolę Mikołaja wcielił się Grzegorz, mąż Ani Bardowskiej. 

Czy mała Liwia rozpoznała tatę? Chyba miała pewne podejrzenia, bo nawet na zdjęciu widać, jak uważnie mu się przygląda. 

„Córka poznała 😍❤️😁? Bo tak patrzy patrzy 😁Grześkowi do twarzy z brodą 😎😁" - żartują internauci.

Grunt, że wizyta świętego Mikołaja się udała. A prezenty dla dzieci okazały się trafione. Bardowska przyznała, że przed mikolajkami chowała je w... bagażniku samochodowym.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy