św. Mikołaj u Bardowskich
fot. Instagram

Św. Mikołaj odwiedził Bardowskich. Liwia go rozpracowała? „Oczy jakieś znajome”

Rodzinę Bardowskich odwiedził święty Mikołaj! Ania pochwaliła się zdjęciem, do którego zapozowała z dziećmi i wyjątkowym gościem z długą, białą brodą. Kto wystąpił w roli Mikołaja? Po spojrzeniu córeczki Ani Bardowskiej widać, że dziewczynka chyba poznała przebierańca.
Magdalena Drab
św. Mikołaj u Bardowskich
fot. Instagram
Ania Bardowska z radością szykuje się do świąt, a tymczasem w mikołajki jej rodzinę odwiedził święty Mikołaj. Dzieci były zachwycone i z niedowierzaniem wpatrywały się w brodatą postać w czerwonym stroju. Tylko mała Liwia od czasu do czasu podejrzliwie spoglądała na Mikołaja.

Święty Mikołaj u Bardowskich

Święty Mikołaj zrobił dzieciom niespodziankę i osobiście pojawił się w domu Bardowskich. Ania uwieczniła wizytę świętego na zdjęciu. 4-letni Jaś i roczna Liwia powitali Mikołaja z uśmiechem, ale dziewczynka chyba domyślała się, kto schował się pod czapką i brodą.

„Oczy Mikołaja jakieś takie znajome 😂 ważne że cała rodzinka na zdjęciu” - komentują żartobliwie fani, bo oczywiście w rolę Mikołaja wcielił się Grzegorz, mąż Ani Bardowskiej. 

Czy mała Liwia rozpoznała tatę? Chyba miała pewne podejrzenia, bo nawet na zdjęciu widać, jak uważnie mu się przygląda. 

„Córka poznała 😍❤️😁? Bo tak patrzy patrzy 😁Grześkowi do twarzy z brodą 😎😁" - żartują internauci.

Grunt, że wizyta świętego Mikołaja się udała. A prezenty dla dzieci okazały się trafione. Bardowska przyznała, że przed mikolajkami chowała je w... bagażniku samochodowym.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy