GRY
 
 

Świat Księcia Albinka czyli kraina zagadek - w Teatrze Otwartym TO

21.10.2012r., godz.15.15 Teatr Otwarty TO zaprasza dzieci na przedstawienie.

teatr otwarty to w krakowie
Wspaniałe barwne przedstawienie w konwencji fantastycznej historii. Opowiada o królewskiej rodzinie mieszkającej ma gwieździe Bibu, o dwojgu małych książętach, Balbince i Albinku. Psoty i zabawa cały czas towarzyszą naszym bohaterom, którzy się nie lubią, do pewnego momentu, kiedy to staje się coś niezwykłego. Wówczas Księże Albinek wyrusza kosmicznym pojazdem w podróż na inna planetę gdzie spotka przedziwne postaci, Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego czy Bankiera Wielkichliczb. Pomogą oni rozwiązać przedziwną zagadkę, ale by się to stało na naszego bohatera czekają, labirynt, tajemnicza mapa i inne wspaniałe zadania do rozwiązanie wspólnie z małymi widzami. Czy mu się to uda, o tym dowiecie się oglądając wspaniałe przedstawienie , gdzie kostiumy i muzyka pozwolą przenieść się w krainę fantastycznej bajki.

SCENARIUSZ: Joanna Szwabowicz
REŻYSERIA: Dariusz T. Cywka
MUZYKA: Marcjan Janicki
KOSTIUMY: Salomea Janicka
WYSTĘPUJĄ: Natasza Szłysz-Czaja, Barbara Sęk,
Mateusz Opiela / Dariusz T. Cywka,
 
CZAS TRWANIA PRZEDSTAWIENIA: 70 MIN
 
Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, Poznają kulisy teatru.

BILETY: NORMALNY 14 ZŁOTYCH, ULGOWY 12 ZŁOTYCH,

TEATR OTWARTY „TO”
scena teatru, D.K. Podgórze KINOTEATR WRZOS
ul. Zamoyskiego 50,
www.teatrto.art.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
kasa biletowa tel. (012) 6561050, (500) 289881
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj