GRY
 
 

"Świat księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek"

23.10.2011 godz.15.15 Teatr Otwarty T.O. zaprasza na przedstawienie, które odbędzie się na scenie Teatru T.O. w Kinoteatr Wrzos w Krakowie.

wydarzenia, teatr otwarty to w krakowie
fot. Teatr Otwarty TO w Krakowie
Wspaniałe barwne przedstawienie w konwencji fantastycznej historii. Opowiada o królewskiej rodzinie mieszkającej ma gwieździe Bibu, o dwojgu małych książętach, Balbince i Albinku. Psoty i zabawa cały czas towarzyszą naszym bohaterom, którzy się nie lubią, do pewnego momentu, kiedy to staje sięm coś niezwykłego. Wówczas Księże Albinek wyrusza kosmicznym pojazdem w podróż na inna planetę gdzie spotka przedziwne postaci, Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego czy Bankiera Wielkichliczb. Pomogą oni rozwiązać przedziwną zagadkę, ale by się to stało na naszego bohatera czekają, labirynt, tajemnicza mapa i inne wspaniałe zadania do rozwiązanie wspólnie z małymi widzami. Czy mu się to uda, o tym dowiecie się ogladajac wspaniałe przedstawienie , gdzie kostiumy i muzyka pozwolą przenieść się w krainę  fantastycznej bajki.

Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.


KINOTEATR WRZOS UL. ZAMOYSKIEGO 50
BILETY: NORMALNY 12 ZŁOTYCH, ULGOWY 9 ZŁOTYCH,
Rezerwacja:
tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500)289881,
rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl
rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl

www.teatrto.art.pl

POZDRAWIAMY SERDECZNIE!    
Teatr Otwarty T.O.
Dariusz T. Cywka
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj