GRY
 
 

"Świat księcia Albinka, czyli Planeta Zagadek"

13.05.2012r.,godz. 15.15 Teatr Otwarty T.O. zaprasza na przedstawienie.

Teatr Otwarty T.O.
Wspaniałe barwne przedstawienie w konwencji fantastycznej historii. Opowiada o królewskiej rodzinie mieszkającej ma gwieździe Bibu, o dwojgu małych książętach, Balbince i Albinku. Psoty i zabawa cały czas towarzyszą naszym bohaterom, którzy się nie lubią, do pewnego momentu, kiedy to staje sięm coś niezwykłego. Wówczas Księże Albinek wyrusza kosmicznym pojazdem w podróż na inna planetę gdzie spotka przedziwne postaci, Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego czy Bankiera Wielkichliczb. Pomogą oni rozwiązać przedziwną zagadkę, ale by się to stało na naszego bohatera czekają, labirynt, tajemnicza mapa i inne wspaniał zadania do rozwiązanie wspólnie z małymi widzami. Czy mu się to uda, o tym dowiecie się ogladajac wspaniałe przedstawienie , gdzie kostiumy i muzyka pozwolą przenieść się w krainę fantastycznej bajki.

Podczas trwania spektaklu Dzieci uczestniczą w jego tworzeniu, co daje im niezapomniane wrażenia wspaniałej zabawy, po przedstawieniu Dzieci poznają kulisy teatru.

Rezerwacja: tel. kasa biletowa (12) 6561050, (500) 289881, rezerwacja-teatrotwarty@o2.pl rezerwacjateatrotwarty1@o2.pl
BILETY: NORMALNY 12 ZŁOTYCH, ULGOWY 9 ZŁOTYCH

Scena Teatru T.O. w KINOTEATR WRZOS
ul. Zamoyskiego 50
Kraków
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj