GRY
 
 

Świat nowych technologii

8.09.2012r., godz.13:00-17:00 Turniej wirtualnej siatkówki plażowej, wyścigi rajdowe czy strzelnica laserowa to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Centrum Handlowe Osowa w Gdańsku w ramach niezwykłego eventu „Wirtualny Świat”.

Centrum Handlowe Osowa
Rodziny, które odwiedzą gdańską galerię przekonają się o niezwykłych możliwościach współczesnej technologii.

„Wirtualny Świat – Virtual Day” to kolejne wydarzenie z cyklu „Godziny dla Rodziny” organizowane raz w miesiącu przez Centrum Handlowe Osowa. Tym razem galeria przygotowała nie lada gratkę dla miłośników nowych technologii i wirtualnych gier.
Podczas eventu każdy fan Play Station Move i XBOX Kinect będzie mieć okazję spróbować swoich sił w licznych konkurencjach. Dla wielbicieli sportowych emocji dostępne będą konsole z wirtualnym turniejem siatkówki plażowej, dla amatorów czterech kółek – wyjątkowe wyścigi rajdowe, a dla każdego, kto ma sokoli wzrok – laserowa strzelnica.

Ponadto, najmłodsi klienci Centrum Handlowego Osowa będą mogli zmierzyć się o tytuł Cybermistrza oraz Króla i Królowej szybkości oraz refleksu w dynamicznych zawodach na refleksomierzu „Batak”. Osoba, która w ciągu jednej minuty wykaże się największą zwinnością wygrywa.

Dodatkową atrakcją będzie kultowa gra RIVER RAID, wydana na komputer Atari w latach 80’ ubiegłego wieku, w którą z pewnością będą chcieli zagrać starsi miłośnicy gier komputerowych.

„Wirtualny świat towarzyszy nam na co dzień a przygotowany event ma na celu pokazanie jak bardzo się rozwinął. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym możliwe są interaktywne zabawy łączące każde pokolenie – przykładem jest gra BUZZ!, w której całe rodziny mogą sprawdzić swoją wiedzę bez względu na wiek.

„Godziny dla Rodziny” to cykl tematycznych, weekendowych spotkań organizowanych w Centrum Handlowym Osowa. Ważną częścią akcji „Godziny dla Rodziny” jest program lojalnościowy, będący formą nagrodzenia klientów, którzy zdecydowali się spędzić swój wolny czas w CH Osowa. Polega on na zebraniu jak największej liczby pieczątek na specjalnej karcie – 1 pieczątka za udział w jednym evencie oraz wymyśleniu najlepszego hasła oddającego charakter całego cyklu akcji „Godziny dla Rodziny”.
Szczegółowy regulamin programu dostępny jest na stronie internetowej www.chosowa.pl.

Poniżej prezentujemy program eventu „Wirtualny Świat – Virtual Day”:
13:00-13:15 – uroczyste rozpoczęcie imprezy
13:15-13:35 – zajęcia ruchowe przy użyciu Play Station Move oraz XBOX Kinect
13:35-14:00 – BUZZ! - interaktywny quiz
14:00-14:30 – Król i Królowa szybkości oraz refleksu, czyli dynamiczne zawody na refleksomierzu „Batak”
14:30-15:00 – wyścig rajdowy na WII, Sokole oko (strzelnica laserowa), powrót do przeszłości (RIVER RAID na Atari)
15:00-15:25 – turniej wirtualnej siatkówki plażowej – XBOX Kinekt
15:25-15:45 – BUZZ! - interaktywny quiz
15:45-16:05 – Król i Królowa szybkości oraz refleksu, czyli dynamiczne zawody na refleksomierzu „Batak”
16:05-16:20 – wyścig rajdowy na WII, Sokole oko (strzelnica laserowa), powrót do przeszłości (RIVER RAID na Atari)
16:20-16:55 – wybieramy CYBERMISTRZA – konkurs na konsolach
16:55 – podsumowanie zabawy
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj