Świat oczami dziecka na filmie
fot. YouTube/BrawnyTowels

Jak widzi cię twoje dziecko? Zobacz świat z jego perspektywy! – film

Czy wiesz, że dla twojego dziecka jesteś całym światem? Zobacz, jak wygląda świat oczami dziecka – podoba ci się to, co widzisz?
Hanna Szczesiak
Świat oczami dziecka na filmie
fot. YouTube/BrawnyTowels
Kiedy jest się dzieckiem, dorośli wyglądają jak olbrzymy! Dla każdego malucha najsilniejszym i najważniejszym z olbrzymów jest... mama. Zobacz, jak widzi cię twoje dziecko!

Rola matki w życiu dziecka

Z okazji Dnia Matki (który w Stanach Zjednoczonych obchodzony jest w drugą niedzielę maja) amerykańska firma Brawny Paper Towels wydała reklamę pokazującą, jak wyglądają mamy z perspektywy dzieci. Maluchy i ich mamy pokazane są w sytuacjach, które zna każdy rodzic, takich jak karmienie, przewijanie dziecka, sprzątanie mieszkania czy wspólna zabawa.
 

"Inspiracją dla tej kampanii był nie tylko slogan firmy, ale również rola kobiety w naszym życiu i w społeczeństwie. Macierzyństwo jest pełne wyzwań, chcieliśmy pokazać siłę i witalność matek z perspektywy ich dzieci. Raz matka, zawsze gigant – to hasło w prosty sposób oddaje ten punkt widzenia, celebruje siłę kobiet" – powiedział Chuck McBride, jeden z twórców reklamy.

Podoba wam się przesłanie tej reklamy, że mamy zawsze będą dla swoich dzieci "gigantami"?

Zobacz także: Jak widzą świat dzieci z autyzmem? Mocna kampania!

Źródło: YouTube, creativity-online.com
Redakcja poleca: Rozwój emocjonalny dziecka – film
Dowiedz się, jak rodzice mogą wpływać na rozwój emocjonalny dziecka. Poznaj sposób, w jaki można uczyć dziecko wyrażania emocji.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy