GRY
 
 

Ta reklama wzruszy największego twardziela – musisz ją zobaczyć!

Trzeba mieć serce z kamienia, żeby się nie wzruszyć podczas oglądania świątecznej reklamy Allegro!

Świąteczna reklama Allegro wzrusza i podbija Internet
fot. YouTube/Allegro
Święta to magiczny czas – łatwiej się wzruszamy, częściej myślimy o naszych bliskich, stajemy się łagodniejsi i bardziej refleksyjni. Twórcy najnowszej reklamy Allegro doskonale zdają sobie z tego sprawę, czego dowodem jest najnowszy spot promujący zakupy w serwisie.

Czego szukasz w Święta?

Historia jest banalna, a jednak potrafi wycisnąć łzy. Starszy pan zmawia na Allegro zestaw do nauki języka angielskiego. Widzimy jego zaangażowanie i zmagania z językiem przez kolejne miesiące – naukę słownictwa poprzez przyklejanie żółtych karteczek w całym domu, ćwiczenie wymowy w komunikacji miejskiej, odgrywanie scenek w wannie z udziałem gumowej kaczuszki. Już teraz możemy zgadywać zakończenie tej historii.
 

W końcu nadchodzą Święta. Starszy pan wybiera się w podróż. Leci samolotem, wsiada w taksówkę z lotniska, aż w końcu puka do drzwi. Gdy wchodzi do domu, widzi uśmiechającą się dziewczynkę. Podchodzi do niej i mówi ze łzami w oczach: "Cześć, jestem twoim dziadkiem" ("Hi, I’m your grandpa"). Udało wam się powtrzymać łzy?

Jakie jest najważniejsze przesłanie reklamy? Dla rodziny można zrobić wszystko, bo wspólnie spędzony czas jest największą wartością.

Przyznajcie – nie da się nie wzruszyć, oglądając tę reklamę... Co jest dla was najważniejsze w życiu?

Czytaj także: Jak włączyć dziecko w świąteczne przygotowania?
Redakcja poleca: Cukierkowy łańcuch na choinkę - film (DIY)
Zawsze wieszasz na choince dekoracyjne cukierki? W tym roku razem z dzieckiem zróbcie też cukierkowy łańcuch na wasze bożonarodzeniowe drzewko. Z twoja pomocą z wykonaniem takiego łańcucha da sobie radę już dwulatek. Pilnuj tylko, by przed końcem pracy tajemniczo nie zniknęły wszystkie cukierki...
Doładuj
Przeładuj