święta
fot. BBC One

Co jest najważniejsze w świętach? BBC znalazło cudowną odpowiedź!

Chcę być tylko częścią Twojej symfonii, przytrzymasz mnie mocno i nie odejdziesz? – śpiewa Zara Larsson w przeboju, który BBC wykorzystało w świątecznym spocie. Nie ma w nim rodziny jak z obrazka, jest tylko samotny ojciec i córka, nie mający dla siebie czasu na co dzień. Na szczęście, w dniu świąt odnajdują się i jak nigdy w ciągu roku, czują, że są razem.
Agnieszka Majchrzak
święta
fot. BBC One
Ta reklama urzeka, wykonana jest w pięknej animacji i kolorach. I od początku do końca towarzyszy jej przebój Zary Larsson i Clean Bandit "Symphony". Opowiada w sumie dość typową, ale i mało wesołą historię ojca samotnie wychowującego córkę.

Życie, które nie rozpieszcza

Dziewczynka ma wielkie marzenie, chce wziąć udział w świątecznym talent show. Ćwiczy układ taneczny non stop. W domu, na podwórku, w supermarkecie. Ale nie czuje, że ma wsparcie taty. Bo ten wręcz ugina się pod natłokiem codzienności. Pracuje, a w domu prasuje, naprawia auto, ubiera choinkę, zmywa naczynia i robi zakupy świąteczne.
Redakcja poleca: Musisz je zobaczyć - najciekawsze prezenty świąteczne dla przedszkolaka - VIDEO
Szukasz prezentu dla dziecka? Sprawdź nasze propozycje prezentów świątecznych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zawsze jestem przy tobie

I kiedy przychodzi ten najważniejszy moment, córka staje w talent show na scenie i braknie jej odwagi. Usteczka trzęsą się ze strachu i jedynie co jest w stanie zrobić to niezdarna, w jak zwolnionym tempie próba odtworzenia układu tanecznego.

I wtedy objawia się cud miłości ojca. Gdy jego córka jest bezradna i zagubiona, tata staje przy niej.  Razem, w idealnej harmonii, wykonują układ taneczny córki. Magia świąt zabłysła pełnym blaskiem. "W święta razem" – głosi końcowy napis.Mnie urzekła ta reklama, a nawet wzruszyła. Bo chyba każda z nas wie, jak ciężko godzić pracę z wychowywaniem dzieci i natłokiem codziennych obowiązków.  Ale są takie momenty w życiu, a święta już zwłaszcza do nich należą, że czujemy, iż mimo tylu zaniedbań i braki czasu, chcemy i potrafimy być razem. I że jest to nasza ogromna siła.

Przygotowania do świąt idą już pełną parą. Życzę wszystkim, aby przy stole wigilijnym poczuli z całej siły moc bycia razem.

Czy podoba ci się reklama świąteczna BBC? Napisz w komentarzu, co o niej sądzisz.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Źródło: BBC One


Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy