GRY
 
 

Świąteczne anioły - Warsztaty tworzenia ozdób choinkowych

17.12.2012r., Starochorzowski Domu Kultury zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych z ceramiki.

starochorzowski dom kultury
Anioły i inne ozdoby na choinkę będziemy tworzyć z gliny (masy ceramicznej) podczas warsztatów w Starochorzowskim Domu Kultury.
 
Uczniowie szkół podstawowych : godz. 9.00 – 10.30
Uczniowie gimnazjum: godz. 11.00 – 12.30
 
Cena: 2,- zł od os.
 
Każdy uczestnik otrzyma w SDK podstawowy materiał do pracy, tj. glinę i narzędzie do modelowania. Prosimy o zaopatrzenie się w pędzelki oraz patyczki (np. wykałaczki, patyczki do szaszłyków) we własnym zakresie.
 
Uczestnikom warsztatów zapewniamy artystyczną opiekę p. Joanny Barnaś – Wójcik oraz p. Michała Smandka, instruktorów w SDK, nauczycieli w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach.
 
Ozdoby powstałe podczas warsztatów zostaną wypalone w specjalnym piecu, w  SDK, odbiór wypalonych ozdób od 20 grudnia 2012 r., po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.
 
Obowiązuje wcześniejsza rezerwację miejsc. Prosimy o dokonanie opłaty za warsztaty w ciągu 7 dni od dokonania rezerwacji przelewem.
CHORZOWSKIE CENTRUM KULTURY
41 - 500 Chorzów ul. Sienkiewicza 3
nr konta bankowego: 61105012431000002323773735
Z dopiskiem WARSZTATY ŚWIĄTECZNE ANIOŁY i NAZWĄ PLACÓWKI REZERWUJĄCEJ w tytule przelewu.
 
Więcej informacji oraz rezerwacja miejsc:
Agnieszka Pielok - Opara
agnieszka_pielok@chck.pl
tel. (32)247 39 58
 
Starochorzowski Dom Kultury
oddział Chorzowskiego Centrum Kultury
ul. Siemianowicka 59
41 – 503 Chorzów Stary
 
 
 
Redakcja poleca: Czy zapisać dziecko na piłkę nożną? – zobacz film
O karierze piłkarskiej marzy niejeden chłopak i niejedna dziewczynka. Ale aby taką karierę zrobić, trzeba zacząć trenować od małego. Zresztą na treningi piłki nożnej warto zapisać dziecko nie (tylko) z powodów ambicjonalnych. Dlaczego? Zobacz film z treningu Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa.
Doładuj
Przeładuj