GRY
 
 

Święty Mikołaj - wesołe kolorowanki dla dzieci do wydrukowania

Wydrukuj wzory świątecznych kolorowanek z wizerunkiem Świętego Mikołaja.

Wydrukuj za darmo kolorowanki ze Świętym Mikołajem i ciesz się z dzieckiem świąteczną atmosferą. Choinka, renifery, gwiazda betlejemska, prezenty - te i wiele innych świątecznych motywów znajdziesz w naszym zbiorze aż 22 kolorowanek dla dzieci. Wystarczy wydrukować i pokolorować. 

Mama gotuje, a maluch maluje

Kilka tygodni przed Wigilią w każdym domu rozpoczynają się przygotowania do Bożego Narodzenia. Warto dziecko zaangażować do pomocy choćby do robienia świątecznych ozdób. Pamiętaj, że najważniejsze nie jest to, by było perfekcyjnie, ale by ten czas był rodzinny i spędzony w miłej atmosferze. Jednak jeśli malec bardziej utrudnia ci pracę, niż pomaga, możesz sięgnąć po bożonarodzeniowe kolorowanki. Takie ważne świąteczne zadanie z pewnością przypadnie do gustu dziecku i zajmie je na dłuższy czas, gdy ty spokojnie będziesz mogła lepić uszka.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Redakcja poleca: Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]
Kolorowanie to nie tylko zabawa, ale duża korzyść dla rozwoju dziecka. Oto najważniejsze zalety kolorowania - od ćwiczenia rączki po nabieranie pewności siebie!

Kolorowanki ze Świętym Mikołajem

Chyba każde dziecko zna sympatycznego staruszka w czerwonym stroju z długą białą brodą. Według legend Święty Mikołaj mieszka wraz z grupą swych elfów w Laponii i raz do roku rozwozi grzecznym dzieciom prezenty saniami zaprzęgniętymi w renifery. Nie ma malucha, który by nie odliczał dni do Gwiazdki! Oczekiwanie możesz umilić maluchowi kolorowankami z Mikołajem.

Wystarczy kliknąć na obrazek, wydrukować szablon i dać dziecku do pokolorowania:

Możecie również napisać z tyłu kartki list do Świętego Mikołaja lub skorzystać z naszych gotowych do wydruku listów do Świętego Mikołaja.

Doładuj
Przeładuj