GRY
 
 

Wioska Smerfów - piknik rodzinny w lipcu w Gdyni, Toruniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu

Zapraszamy do największych miast Polski, by odwiedzić Wioskę Smerfów.

smerfy, smurfy, film, plakat

W oczekiwaniu premiery filmu Smerfy 2 dystrybutor filmu przygotował cykl smerfnych imprez. Mieszkańcy kilku miast Polski będą mogli uczestniczyć w niecodziennym na skalę światową wydarzeniu. Po Warszawie, gdzie hucznie obchodzono 22 czerwca Światowy Dzień Smerfa, teraz w Gdyni, Toruniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu spotkają się wielbiciele niebieskich stworzeń, które podbiły serca wielu pokoleń. Smerfów nie trzeba nikomu przedstawiać. Gościli wielokrotnie w naszych domach. Ale czy my byliśmy kiedyś u Papy Smerfa, Smerfetki, czy Smerfusia?

Tylko teraz będzie niepowtarzalna ku temu okazja. Smerfy osobiście zaproszą uczestników imprez do zwiedzenia ich chatek, które zostaną zbudowane specjalnie na tę okazję.

 


Wioskę Smerfów będzie można odwiedzić:

w Gdyni - w dniu 5 lipca (piątek), Skwer Arki od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Toruniu - w dniu 7 lipca (niedziela), Rynek Nowomiejski, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Krakowie-  w dniu 10 lipca (środa), Bulwar Czerwieński, od godz. 13.00 do godz. 20.00,
w Katowicach - w dniu 12 lipca (piątek), pl. Honorowy przy Spodku, od godz. 13.00 do godz. 20.00,
we Wrocławiu – w dniu 14 lipca (niedziela), Pasaż Grunwaldzki, od godz. 12.00 do godz. 19.00,
w Łodzi – w dniu 19 lipca (piątek), Rynek Manufaktury, od godz. 13.00 do godz. 20.00,
w Poznaniu – w dniu 21 lipca (niedziela), Plac Wolności, od godz. 12.00 do godz. 19.00.

Wstęp wolny dla wszystkich!

Zwiedzanie domków Smerfów to nie jedyna atrakcja. Będą także gry,  konkursy, quizy dotyczące znajomości świata Smerfów. Dzieci i dorośli będą mogli doświadczyć życia Smerfów. wziąć udział w zabawach ruchowych np. teście Osiłka, Zgrywusa czy Lalusia. Do dyspozycji najmłodszych będzie oddana  plastyczna strefa Smerfusia. Dzień ten będzie również okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć w towarzystwie Papy Smerfa, Smerfusia i Smerfetki, w wyjątkowej scenerii. Podczas imprezy hostessy będą rozdawać filmowe upominki.

Z pewnością w otoczeniu Wioski Smerfów, zabaw, oraz sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w przyjazny świat Peyo. Ideą imprezy jest zaktywizowanie do wspólnej zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i rodziców,  którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie i znajdą aktywności dla siebie.

Jesteśmy przekonani, że to niecodzienne wydarzenie dostarczy wyjątkowych wrażeń. W oczekiwaniu na premierę filmu Smerfy 2 przenieśmy się do świata bajki, spotkajmy się w Wiosce Smerfów i oddajmy smerfnej zabawie przy dźwiękach jakże znanej wszystkim muzyki La la la la la la ... Uważaj tylko na Gargamela!

Wstęp wolny dla wszystkich!

Smerfy 2

W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii Smerfy 2, zły czarownik Gargamel tworzy dwa psotne, podobne do Smerfów istoty, zwane Wredkami, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść magiczną moc Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Wredki w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata, połączyć siły z przyjaciółmi Patrickiem i Grace Winslow i uratować Smerfetkę!

Czy Smerfetka, która zawsze czuła się inna, nawiąże relacje z Wredkami - Vexy i Hackusem? Czy Smerfom uda się przekonać ją, że ich miłość do niej jest prawdziwa? Film wyreżyserował Raja Gosnell, a wyprodukował go Jordan Kerner. Scenariusz - J. David Stem & David N. Weiss oraz Jay Scherick & David Ronn i Karey Kirkpatrick na podstawie historii autorstwa J. Davida Stema & Davida N. Weissa & Jaya Schericka & Davida Ronna w oparciu o postaci stworzone przez Peyo.

 

O Smerfach

Historia Smerfów – stworzonych przez Peyo – rozpoczęła się w 1958 roku wydaniem komiksów, które następnie przeniesiono na duży i mały ekran. Przez te kilkadziesiąt lat, małe niebieskie istoty nie ograniczały się tylko do stron komiksów i ekranu. Były inspiracją nagrań muzycznych wydanych na CD w milionach egzemplarzy, kolekcji figurek i zabawek oraz mnóstwa innych produktów.


O Sony Pictures Entertainment

Sony Pictures Entertainment (SPE) to filia Sony Entertainment Inc. będącego częścią Sony Corporation z siedzibą w Tokio. Działalność SPE obejmuje produkcję, zakupy oraz dystrybucję filmową; produkcję, zakupy i dystrybucję telewizyjną; zarządzanie sieciami telewizyjnymi; tworzenie cyfrowych programów telewizyjnych i ich dystrybucję; zarządzanie studiami zdjęciowymi; oraz rozwój nowych produktów, usług i technologii związanych z rozrywką. Dodatkowe informacje na stronie http://www.sonypictures.com

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj