GRY
 
 

"Święto jesieni"

25.09.2011r., Muzeum Przyrodnicze, Oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym wspólnie z Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego 
w Końskowoli po raz trzynasty zapraszają na imprezę pod hasłem "Święto jesieni".

wydarzenia
fot. Muzeum Przyrodnicze Oddział Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym
Wzorem lat ubiegłych w jej ramach odbędzie się plenerowa wystawa warzyw, owoców, kwiatów, grzybów, a także miodów, domowych przetworów i potraw tradycyjnej kuchni, zatytułowana „Z lasów, pól i ogrodów”.

Oprócz samej prezentacji przewidziana 
jest degustacja i drobna sprzedaż oraz konkurs dla publiczności i na najpiękniejsze stoisko. 
W tym roku po został ogłoszony również konkurs kulinarny „Smaki Jesieni” na najlepszą
i najsmaczniejszą potrawę. Do udziału w imprezie zostali także zaproszeni ludowi twórcy 
i muzykanci.

Celem „Święta Jesieni” jest prezentacja i promocja produktów regionalnych 
i tradycyjnych, oferty gospodarstw agroturystycznych i ekologicznych oraz ogólnie walorów przyrodniczo-krajobrazowych regionu lubelskiego.

Spodziewamy się, że w wystawie weźmie udział około 130 wystawców z terenu całej Lubelszczyzny i jej najbliższych okolic. Trzynastą edycję Święta Jesieni rozpocznie o godz. 09.00 Msza św. w kazimierskiej Farze a zakończenie imprezy przewidziano na godz. 16.00. Miejscem imprezy będzie najbliższe otoczenie Muzeum Przyrodniczego w Kazimierzu Dolnym przy ul. Puławskiej 54. W tym dniu wszyscy posiadający zaproszenie będą mogli bezpłatnie obejrzeć ekspozycje Muzeum Przyrodniczego.

Uprzejmie zapraszamy Państwa do nas, na Święto Jesieni. Będziemy wdzięczni za relacje z przebiegu imprezy jak również za przekazywanie informacji szerszemu gronu odbiorców.

Przedsięwzięcie jest dotowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

więcej »
Redakcja poleca: Zobacz, jak Anna Dereszowska znalazła talent w sobie i co odkryła u swojej córki! [WIDEO]
"Szkoliłam rysunek, bo miałam być architektem" – mówiła aktorka podczas spotkania w Akademii 5.10.15. Zdradziła jedną ważną rzecz, która pomogła jej znaleźć klucz do tego, co chce w życiu robić!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj