Świeżaki do wyczerpania zapasów! Nowa decyzja sklepów Biedronka
fot. AliExpress

Miliony nowych świeżaków już niebawem w Biedronce!

Wasze dzieci marzą o zebraniu całej kolekcji świeżaków, a w sklepach wciąż są braki? To się zmieni! Biedronka zapowiada miliony nowych maskotek.
Świeżaki do wyczerpania zapasów! Nowa decyzja sklepów Biedronka
fot. AliExpress
Groszek Grześ, Rzodkiewka Żaneta, Kalafior Krzyś, Borówka Basia, Marcheweczka Marysia, Jabłuszko Antoś, Truskaweczka Tosia, Brokułek Bartuś – to maskotki w kształcie warzyw i owoców, na których punkcie oszalała cała Polska. Do tej pory nikt nie wie, na czym właściwie polega ich fenomen.

Świeżak na wyciągnięcie ręki

Świeżakowe szaleństwo zdaje się nie mieć końca. Rodzice gotowi są zrobić niemal wszystko, aby zdobyć dla dziecka warzywnego pluszaka. W sklepach nie raz dochodziło do dantejskich scen, w czasie których dzikie tłumy walczyły o kolorowe maskotki. Z kolei na polskich aukcjach internetowych pojawiły się oferty sprzedaży Świeżaków, w cenie od kilkunastu do nawet kilkuset złotych! W regularnej sprzedaży zabawki dostępne są w cenie 49,99 złotych. Do tej pory, aby otrzymać darmową maskotkę, należało zebrać 60 punktów. Dla przypomnienia każde 40 złotych wydane na zakupy w Biedronce to jeden punkt, a stałym klientom przydziela się drugi, dodatkowy, za okazaniem karty Moja Biedronka. Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów można wymienić je na wybraną maskotkę. Tylko że z tym „wyborem” bywało dotychczas różnie.
Redakcja poleca: Najlepsza zabawka kreatywna dla przedszkolaka - film
Prezentujemy nowości rynkowe dla dzieci w wieku przedszkolnym. Którą z zabawek kreatywnych wybierzesz dla swojego dziecka?

Jeszcze więcej maskotek

Konsumenci wielokrotnie skarżyli się na braki w asortymencie, chodząc od sklepu do sklepu w poszukiwaniu konkretnej maskotki. Jeszcze większa histeria zapanowała wtedy, gdy sklep wprowadził na rynek dwa nowe Świeżaki Juniorki – są nimi Bakłażan Błażej i Czosnek Czesio. Do ich odbioru wystarczy już tylko 30 naklejek, czyli połowę mniej niż przypadku dużych Świeżaków. Ponieważ w Biedronce powoli zaczęło brakować Świeżaków, w trosce o potrzeby klientów, sieć zapowiedziała miliony nowych maskotek. „W październiku i listopadzie do naszych sklepów dostarczonych zostanie jeszcze ok. 4 mln Świeżaków i Juniorów” - informuje Biedronka. W ramach akcji „Gang Świeżaków 2” klienci mogą odbierać za darmo maskotki do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Warunkiem jest zebranie odpowiedniej liczby naklejek przyznawanych za zakupy w Biedronce do 19 listopada bieżącego roku, zgodnie z zasadami akcji.

Czy macie swojego ulubionego Świeżaka? A może staracie się upolować jakąś konkretną maskotkę? Piszcie w komentarzach!

Zobacz też:
Gotowi na WSZYSTKO, by zdobyć Świeżaka
Oceń artykuł

Ocena 5 na 4 głosy

Zobacz także

Popularne tematy