Świeżaki i Lidlaki mają konkurencję
fot. Facebook/BiedronkaCodziennie, Facebook/LidlPolska

Świeżaki i Lidlaki mają konkurencję! Kolejny sklep wprowadza pluszowe zabawki

Do Świeżaków i Lidlaków dołączają kolejne pluszowe zabawki! Najpopularniejsze dyskonty mają konkurencję?
Hanna Szczesiak
Świeżaki i Lidlaki mają konkurencję
fot. Facebook/BiedronkaCodziennie, Facebook/LidlPolska
"Nie pozostajemy w tyle za liderami rynkowymi i wprowadzamy program znaczkowy z pluszakami popularnej bajki Ice Age" – czytamy na stronie sieci supermarketów Spar. Czyżby Świeżaki i Lidlaki miału konkurencję?

Warzywa i owoce mają konkurencję!

Klienci najpopularniejszych polskich dyskontów, Biedronki i Lidla, zwariowali na punkcie kolorowych pluszaków, które od kilku tygodni można znaleźć w marketach. Sieć supermarketów Spar wprowadziła na rynek własną kolekcję pluszaków. Zamiast owoców i warzyw, Spar oferuje klientom podobizny bohaterów z filmu animowanego "Epoka lodowcowa". Do owoców i warzyw z dyskontów mogą dołączyć m.in. Sid, Wiewiór czy mamut Maniek.
 
Redakcja poleca: Ciąża donoszona – który to tydzień? [WIDEO]
Ciąża donoszona trwa 40 tygodni, czyli mniej więcej 280 dni. Pamiętaj, że lekarze nigdy nie liczą ciąży w miesiącach – liczy się zawsze skończone tygodnie. Aby sprawdzić, czy ciąża jest donoszona, trzeba obliczyć wiek ciąży, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a nie od zapłodnienia.

Na czym polega akcja supermarketów Spar?

Akcja promocyjna Spar rusza 15 września i potrwa aż do 23 listopada. Każde wydane 25 zł to jedna naklejka. Gdy klient uzbiera 4 naklejki, będzie mógł kupić kubek z postaciami z filmu w promocyjnej cenie. Gdy uzbiera 6 naklejek, będzie mógł je wymienić na wyjątkową maskotkę, również w wyjątkowo przystępnej cenie.
 

Co myślicie o takiej akcji? Czy to rzeczywiście konkurencja dla Świeżaków i Lidlaków?

Zobacz także: Zrobią wszystko, by zdobyć Świeżaka. Czy to nie przesada?!

Źródło: spar.pl
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy