Sylwia Bomba nie ma wsparcia w byłym partnerze
fot. Adobe Stock

Sylwia Bomba nie może liczyć na pomoc byłego partnera w wychowaniu córki

Sylwia Bomba samotnie wychowuje trzyletnią córeczkę. Nie może liczyć na pomoc swojego byłego partnera, jednak stara się być dla Antosi i mamą, i tatą. Celebrytka przyznała także, że macierzyństwo jest dla niej bardzo trudne.
Joanna  Biegaj
Sylwia Bomba nie ma wsparcia w byłym partnerze
fot. Adobe Stock
Sylwia Bomba znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” w lipcu rozstała się ze swoim partnerem. Teraz celebrytka zdradziła, że nie może liczyć na jego pomoc w opiece nad dzieckiem, choć początkowo zapowiadała, że będą dzielić się obowiązkami.

Sylwia Bomba w ostatnim czasie posłała swoją córeczkę pierwszy raz do przedszkola. Celebrytka bierze także udział w programie „Taniec z gwiazdami”, więc w jej życiu ostatnio bardzo dużo się dzieje. Po ostatnim odcinku programu influencerka udzieliła wywiadu dla portalu pomponik.pl, w którym opowiedziała o samotnym wychowaniu dziecka.

Samotne macierzyństwo

Została zapytana, czy nie obawia się, że jej córka w przyszłości dotkliwie odczuje brak ojca. „Spójrz na Oliwię (Bieniuk, również uczestniczkę programu „Taniec z gwiazdami” – przyp. red.). Wyrosła na piękną, mądrą, wspaniałą kobietę, mając tylko tatę. Myślę sobie, że ja będąc mamą, jestem w stanie być i mamą, i tatą. (...) Kobiety mają tę moc, mają tę siłę. Potrafią łączyć wiele ról” – odpowiedziała Sylwia Bomba.

Celebrytka przyznała jednak, że samotne macierzyństwo bywa bardzo ciężkie: „Macierzyństwo ogólnie jest bardzo trudne i ktoś, kto nie ma dzieci, nie jest w stanie sobie wyobrazić, jakie to jest trudne. Jesteś cały czas, 24 godziny na dobę za kogoś odpowiedzialna. Pomyśl sobie, że jesteś w tym sam, tak jak ja jestem sama”.
 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy