Sylwia Bomba zdradziła pomysł na świetną zabawę córki
fot. Instagram/sylwiabomba/kolaż mamotoja.pl

Sylwia Bomba nie zamierza nudzić się z córką na kwarantannie. Znalazła jej doskonałe zajęcie!

Właśnie rozpoczęła się kwarantanna narodowa, więc na wiele aktywności poza domem nie możemy sobie pozwolić. Sylwia Bomba ma jednak sposób, by czas spędzony w domu był naprawdę atrakcyjny. W każdym razie jej córka ma ogromną frajdę!
Milena Oszczepalińska
Sylwia Bomba zdradziła pomysł na świetną zabawę córki
fot. Instagram/sylwiabomba/kolaż mamotoja.pl
Sylwia Bomba bardzo spełnia się w roli mamy, co dla wielu jej fanów mogło być sporym zaskoczeniem. Celebrytka rozpieszcza córkę, jak może – z okazji drugich urodzin zorganizowała jej bajeczną sesję zdjęciową, a kiedy to konieczne, nie ma oporów nawet przez „zrobieniem z siebie pajaca”. Sylwia i Antosia spędzają razem mnóstwo czasu i starają się jak najlepiej go wykorzystywać.

Na przykład przed świętami piekły razem pierniczki (nie obyło się oczywiście bez sporego bałaganu). Teraz z kolei, gdy obowiązuje nas narodowa kwarantanna, gwiazda umożliwiła córce zabawę w… „Psi Patrol”! Pochwaliła się na Instagramie, jak dziewczynka jeździ po domu sporych rozmiarów autem w towarzystwie piesków, w tym jednego żywego! Wasze dzieci też by tak chciały?

Córka Sylwii Bomby bawi się w „Psi Patrol” (z przytupem)

Ostatnie zdjęcie, jakie Sylwia Bomba opublikowała na Instagramie, przedstawia jej córkę w białym, dużym zabawkowym BMW. Oprócz dziewczynki, w samochodzie są też dwa pieski – jeden pluszowy – to postać z bajki, a drugi żywy. Antosia wygląda na bardzo szczęśliwą.

Celebrytka opisała zdjęcie zabawnymi słowami: „Kiedy kwarantanna narodowa jeszcze się nie zaczęła, a ty już wiesz, że będzie ciekawie. Psi patrol jedzie nam z pomocą. Damy radę?”
Widać, że dziewczyny są bardzo pomysłowe i nie zamierzają się nudzić nawet mimo ogłoszonej niedawno kwarantanny narodowej. Fankom również bardzo spodobało się powyższe zdjęcie. Pisały „Wow ! Ale ekipa” i przyznawały, że ich dzieci również szaleją za „Psim Patrolem”.

U was w domu taka zabawa też byłaby atrakcją, czy wolicie spędzać czas inaczej?

Źródło: Instagram

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy