Sylwia Bomba piecze z córką pierniki
fot. Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba piecze z córką pierniki: „tata tego nie przeżył”

W domu Sylwii Bomby już zapanowała świąteczna atmosfera. Młoda mama wspólnie ze swoją córeczką postanowiła upiec pierniczki. Zamieściła w sieci zdjęcie z kuchni i... nie polecała tego innym mamom.
Joanna  Biegaj
Sylwia Bomba piecze z córką pierniki
fot. Instagram/sylwiabomba
Sylwia Bomba wspólnie ze swoją córką Antosią upiekła pierniczki. Postanowiła pochwalić się tym na Instagramie. Kobieta zamieściła zdjęcie, na którym widać efekty pieczenia. Dodała jednak, że nie poleca robienia tego z małym dzieckiem. Patrząc na kuchnie i stroje, zarówno mamy, jak i córki – możemy się domyślić, że chodzi o duży bałagan spowodowany wspólnymi wariacjami kuchennymi. Widać także, że było przy tym równie dużo zabawy. Mniej wytrwały tata jednak odłączył się od swoich dziewczyn :)

Wspólne pieczenie

Sylwia opublikowała zdjęcie, na którym mała Antosia, obsypana mąką siedzi na blacie i dzielnie pomaga swojej mamie (również całej w mące!) przy pieczeniu pierniczków. Mama z córką świetnie się bawią, jednak konsekwencją tego będzie również sporo sprzątania.

„Tata tego nie przeżył”

Sylwia „pierniczkowe zdjęcie” opisała w następujący sposób: „Próbowaliście kiedyś robić pierniczki z 2latkiem? 🙈 jeśli nie to nie próbujcie, ja nie polecam 🤣 jeśli tak to wiecie co było dalej 😂 powiem tylko, ze tata tego nie przeżył 🤣 wysyłamy buziaki przy niedzieli”.

Komentarze fanek

Pod postem nie zabrakło komentarzy fanek, które dzieliły się swoimi historiami związanymi z gotowaniem lub pieczeniem w towarzystwie małych dzieci:  

„Oj próbowałam 😂😂😂”

„Z dekorowaniem jest nieco łatwiej, ale syfu tyle samo 😍”

„U mnie mąż zawsze robi z synem ja tego nie jestem w stanie ogarnąć 🙊😂”

„Oj piekłam piekłam, z dwulatkiem i powiem szczerze. Foremek ze 20 a ciastka i tak jeden kształt obrały”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy