Sylwia Bomba pokazała brzuch po porodzie
fot. Instagram

Bomba prezentuje BRZUCH po porodzie: „Połóg wspominam kiepsko”. Jest aż tak źle?

Sylwia Bomba bez wstydu przyznaje, że źle wspomina połóg i pierwsze miesiące życia swojej córki. Teraz przy okazji instagramowej zabawy Bomba pokazała, jak wyglądała tuż po powrocie ze szpitala po urodzeniu Tosi. „To był słabszy okres w moim życiu” − wyznała fanom.
Magdalena Drab
Sylwia Bomba pokazała brzuch po porodzie
fot. Instagram
Sylwia Bomba cieszy się macierzyństwem, mimo że, jak sama przyznaje, nie zawsze jest jej lekko. Gorszym okresem w życiu Sylwii był czas bezpośrednio po porodzie. Gwiazda programu „Gogglebox” podzieliła się z fanami najważniejszymi wspomnieniami ze swojego życia i przyznała, że źle myśli o połogu. Dowód − zdjęcie brzucha tuż po urodzeniu Tosi.

Sylwia Bomba pokazała brzuch po porodzie

Bomba wzięła udział w zabawie, która polega na zamieszczaniu na InstaStories zdjęć dokumentujących ważne momenty w życiu. W odpowiedzi na prośby fanów celebrytka opublikowała m.in. zdjęcie z czasu ciąży, z porodówki oraz intymną fotografię, którą zrobiła sobie po powrocie ze szpitala do domu. Być może Bomba w połogu rzeczywiście nie była w najlepszej formie psychicznej i fizycznej, ale jej brzuch po porodzie wcale nie wygląda źle.

„Zdjęcie, gdy wróciłam do domu ze szpitala po porodzie... Połóg wspominam kiepsko” − napisała pod fotografią.

Sylwia Bomba po porodzie
Na innych, licznych zdjęciach Sylwii widać jednak szczęśliwą i spełnioną mamę. Gwiazda szybko doszła do siebie po porodzie i najwidoczniej potrafi doceniać macierzyństwo, nawet mimo niedoskonałości figury.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Kiedy można powrócić do seksu po porodzie? - film
Czy możemy już się kochać? Kobieta po urodzeniu dziecka potrzebuje trochę czasu, by znów współżyć. Trochę to znaczy ile? Sprawdź, kiedy najlepiej rozpocząć seks po porodzie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy