Córka Sylwii Bomby poszła do przedszkola
fot. Instagram/sylwiabomba

Sylwia Bomba posłała córkę do przedszkola. Dziewczynka szczęśliwa, a mama płacze

Sylwia Bomba ma za sobą trudne chwile – jej córka poszła pierwszy raz do przedszkola. Dziewczynka była szczęśliwa, jednak mamie zebrało się na płacz.
Joanna  Biegaj
Córka Sylwii Bomby poszła do przedszkola
fot. Instagram/sylwiabomba
Sylwia Bomba aktywnie przygotowuje się do programu „Taniec z gwiazdami”. Dużo czasu zajmują jej więc treningi taneczne. W dodatku od czasu rozstania ze swoim partnerem gwiazda „Goggleboxa” sama sprawuje opiekę nad 3-letnią Antosią. Aby pogodzić karierę z macierzyństwem, kobieta zdecydowała się posłać córeczkę do przedszkola. 

Rozstanie z Tosią

Sylwia Bomba pokazała na Instastory pierwszy dzień małej Tosi w przedszkolu. Na zdjęciach możemy dostrzec dziewczynkę, idącą wśród innych przedszkolaków. Sylwia pokazała także swoją reakcję na rozstanie z córką – widać na zdjęciu, że po policzku kobiety płynie łza. Z pewnością każda mama zrozumie emocje Sylwii Bomby.

Instagram/sylwia bomba
Pierwszy dzień w przedszkolu jest ogromnym przeżyciem dla całej rodziny. Dla dzieci początek przygody z przedszkolem bywa trudnym okresem, pełnym zmian i nowych wyzwań. Jednak równie często jest to także ogromny stres dla rodzica, który martwi się, jak jego pociecha odnajdzie się w nowej sytuacji. 

Warto przygotować dziecko do pójścia do przedszkola, a także odpowiednio zaplanować ten wyjątkowy dzień, by minął bez pośpiechu i nerwów. 

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy