Sylwia Bomba rozstała się z partnerem
fot. screen Instagram/Sylwia Bomba

Sylwia Bomba rozstała się z partnerem. „Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja”

Sylwia Bomba znana z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że rozstała się z partnerem, ojcem swojej 2,5-letniej córeczki. Celebrytka zapewniła, że to była dobra decyzja, nie zamierza jednak do niej wracać.
Hanna Szczesiak
Sylwia Bomba rozstała się z partnerem
fot. screen Instagram/Sylwia Bomba
W grudniu ubiegłego roku Sylwia Bomba i jej partner gościli w domu reporterkę programu „Dzień Dobry TVN”. Mama Antosi opowiadała o związku ze starszym o 14 lat Jackiem, wróciła również wspomnieniami do ich pierwszego spotkania. Oboje zapewnili, że wiek to tylko liczba, a dzielące ich lata w żaden sposób nie utrudniają budowania trwałej relacji.

Sylwia Bomba o rozstaniu z partnerem

Teraz Sylwia Bomba poinformowała, że od kilku miesięcy nie jest już w związku. Przyznała, że nie chce upubliczniać szczegółów rozstania, jednak zasugerowała, że to ona podjęła decyzję o odejściu od partnera. Celebrytka zapewniła, że nie zamierza również po raz kolejny zabierać na ten temat głosu – przede wszystkim dla dobra swojej córeczki.

„Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz do mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia” – napisała na Instagramie celebrytka.

Już jesienią fani Sylwii Bomby będą mogli zobaczyć ją na parkiecie – celebrytka wystąpi w najnowszej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. „Będę się bardzo starała to wszystko połączyć, bo jednocześnie nagrywamy także program »Gogglebox«, a najważniejsza jest przecież Antosia, moja córka, którą cały czas się opiekuję” – mówiła o swoim udziale w tanecznym show w rozmowie z Plejadą.

Zobacz także:
Redakcja poleca: Małe dziecko obwinia SIEBIE za rozwód rodziców [WIDEO]
Małe dzieci nie rozumieją rozwodu rodziców, ale czują się za niego odpowiedzialne - mówi psycholog Alicja Budzyńska. Zobacz film, z którego dowiesz się, jak dorośli wywołują w dzieciach poczucie winy i współodpowiedzialności za swoje konflikty.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy