Sylwia Bomba ubrała choinkę
fot. Instagram

Bomba już ubrała CHOINKĘ! Miała powód, który każdy zrozumie

Sylwia Bomba postanowiła nie czekać na święta i już ubrała choinkę. A pomagała jej dwuletnia Antosia! Bomba miała bardzo ważny powód, by jak najwcześniej wprowadzić świąteczną atmosferę do domu.
Magdalena Drab
Sylwia Bomba ubrała choinkę
fot. Instagram
Sylwia Bomba pochwaliła się na Instagramie pięknie przystrojoną choinką. Świąteczne dekoracje pojawiły się u Sylwii już w listopadzie, a celebrytka zdradziła, dlaczego tak śpieszy się z przygotowaniami do Bożego Narodzenia.

Sylwia Bomba ubrała choinkę w listopadzie

Sylwia Bomba ma powód do radości, bo w jej domu już stoi obłędna świąteczna choinka. Srebrne bombki i łańcuchy to te same dekoracje, którymi Sylwia przystroiła choinkę w zeszłym roku, ale tym razem choinka pojawiła się u Bomby dużo wcześniej. Celebrytka postanowiła rozpocząć przygotowania do świąt już w listopadzie, bo „w tym roku wszystkie chwyty są dozwolone”. Choinka ma umilić rodzinie trudny czas, jaki wszyscy przeżywamy przez pandemię. W pracy pomagała jej córeczka Antosia, która wcześniej piekła też z mamą pierniczki.

„Dobrze widzicie 🎄🤪 już jest. W tym roku dużo wcześniej niż zwykle. Tworzy radosny nastrój, którego potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek” − napisała Bomba pod zdjęciem.

Klimatyczna choinka rzeczywiście wprowadza niepowtarzalny nastrój. I jak widać, sprawia niesamowitą radość dzieciom :)

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy