Sylwia Bomba ubrała choinkę
fot. Instagram

Bomba już ubrała CHOINKĘ! Miała powód, który każdy zrozumie

Sylwia Bomba postanowiła nie czekać na święta i już ubrała choinkę. A pomagała jej dwuletnia Antosia! Bomba miała bardzo ważny powód, by jak najwcześniej wprowadzić świąteczną atmosferę do domu.
Magdalena Drab
Sylwia Bomba ubrała choinkę
fot. Instagram
Sylwia Bomba pochwaliła się na Instagramie pięknie przystrojoną choinką. Świąteczne dekoracje pojawiły się u Sylwii już w listopadzie, a celebrytka zdradziła, dlaczego tak śpieszy się z przygotowaniami do Bożego Narodzenia.

Sylwia Bomba ubrała choinkę w listopadzie

Sylwia Bomba ma powód do radości, bo w jej domu już stoi obłędna świąteczna choinka. Srebrne bombki i łańcuchy to te same dekoracje, którymi Sylwia przystroiła choinkę w zeszłym roku, ale tym razem choinka pojawiła się u Bomby dużo wcześniej. Celebrytka postanowiła rozpocząć przygotowania do świąt już w listopadzie, bo „w tym roku wszystkie chwyty są dozwolone”. Choinka ma umilić rodzinie trudny czas, jaki wszyscy przeżywamy przez pandemię. W pracy pomagała jej córeczka Antosia, która wcześniej piekła też z mamą pierniczki.

„Dobrze widzicie 🎄🤪 już jest. W tym roku dużo wcześniej niż zwykle. Tworzy radosny nastrój, którego potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek” − napisała Bomba pod zdjęciem.

Klimatyczna choinka rzeczywiście wprowadza niepowtarzalny nastrój. I jak widać, sprawia niesamowitą radość dzieciom :)

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy