Sylwia Bomba o córce: „Wszystko kręci się wokół niej” [WIDEO]

Gwiazda telewizyjnego show „Gogglebox. Przed Telewizorem” wyjawiła kilka faktów o prawie 2-letniej Antosi. Wiemy, po kim dziewczynka odziedziczyła urodę, a po kim charakter!
Sylwia Bomba przyznała niedawno, że choć córka Antosia jest jej spełnieniem marzeń, nie planuje jeszcze bardziej powiększać rodziny, ponieważ od zawsze chciała mieć tylko jedno dziecko. W wywiadzie udzielonym dla Party.pl zdradziła, co dziewczynka zmieniła w jej życiu, do kogo jest bardziej podobna i po kim odziedziczyła charakter. Przekonajcie się!

Jak zmieniło się życie Sylwii Bomby po urodzeniu dziecka?

Uczestniczka programu „Gogglebox. Przed Telewizorem” na pytanie o to, co córka zmieniła w jej życiu, odpowiedziała tak, jak zapewne większość kobiet, które po raz pierwszy zostają mamami. Bez zastanowienia stwierdziła: „Wszystko!”. Gwiazda przyznała, że zdecydowanie łatwiej byłoby powiedzieć, czego nie zmieniła, byłoby o wiele krócej. Antosia właściwie wywróciła życie celebrytki do góry nogami, zmieniło się absolutnie wszystko, w tym priorytety, wartości.
„Wszystko jest pod nią. Antosia mi ustala grafik życia, grafik dnia, grafik miesiąca. Wszystko kręci się wokół niej” – zdradziła Sylwia Bomba.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)

Do kogo córka jest bardziej podobna?

„Ma jedną rzecz po mnie, z której jestem bardzo dumna i bardzo szczęśliwa – kolor oczu” – powiedziała gwiazda i dodała, że myślała, że jej dziecko będzie miało też ciemne włosy, tak jak ona, ale akurat włosy dziewczynka odziedziczyła po tacie, jest jasną blondynką. Po Sylwii ma też kształt nosa, natomiast cała reszta jest „po tatusiu”.

Jeżeli chodzi o charakter, to tu również Antosia ma pewne cechy po mamie, a pewne po tacie. „Jest energiczna, nie lubi się nudzić i wszędzie jej pełno – to ma po mamie” – przyznała z uśmiechem Sylwia Bomba. Natomiast jest też bardzo uparta – tę cechę zdecydowanie odziedziczyła po tacie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Bomba 💣 (@sylwiabomba)


Zobacz także:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy