Sylwia Przybysz o wczesnym macierzyństwie
fot. Instagram

Sylwia Przybysz o wczesnym macierzyństwie: „Jest ciężko, ale fajnie”

Sylwia Przybysz mimo bardzo młodego wieku jest już mamą dwojga dzieci. I choć internauci zarzucają jej czasem brak wyobraźni, to artystka i jej równie młody partner zgodnie podkreślają: „Tak chcieliśmy!”.
Magdalena Drab
Sylwia Przybysz o wczesnym macierzyństwie
fot. Instagram
Sylwia Przybysz opowiedziała o swoich macierzyńskich doświadczeniach w krótkim filmiku nagranym przez portal Jastrząb Post. Piosenkarka wyglądała na bardzo szczęśliwą – bycie młodą mamą chyba jej służy! Wraz ze swoim partnerem, Janem Dąbrowskim, przyznała nawet, że planują kolejne dzieci!

Sylwia Przybysz jako młoda mama: „Jest ciężko, ale fajnie”

Dziennikarka przypomniała rozmowę sprzed dwóch lat, w której pytała parę o kontrowersyjną decyzję o dziecku w tak młodym wieku. Tymczasem w ciągu kilkunastu miesięcy Sylwia Przybysz została mamą po raz drugi. Co się zmieniło?

„Jest fajnie. Na początku było trudno, bo malutka miała kolki i inne problemy noworodkowe. Ale dajemy radę” – pochwaliła się 23-letnia piosenkarka.

Młoda mama podkreśliła też, jak dobrze układa się relacja między siostrami – mała Pola jest podobno bardzo pomocna, wynosi nawet pieluchy młodszej Nelki!

„Pola przychodzi, przytula, przynosi misie, jest zakochana w siostrze. Mamy od niej także pierwszą pomoc”.

Mimo wielu chwil radości Sylwia Przybysz przyznała jednak, że życie młodych rodziców nie jest już tak proste, jak było kiedyś. Bywa, że zwyczajnie brakuje im czasu na swoje sprawy:

„Jest zdecydowanie ciężej, ale jak wychodzimy sami z Polą, jest dosyć łatwo. Ona jest bardzo fajnym, ogarniętym dzieckiem. Ale żeby wybrać sobie coś, w czym chcę pójść [na imprezę], to muszę to robić w nocy, jak dzieci śpią” – śmiała się.

Czy Sylwia Przybysz żałuje decyzji o wczesnym macierzyństwie? Na to pytanie youtuberka odpowiedziała bez wahania:

„Nie, nie żałuję, tak chcieliśmy i jest fajnie”. „Nic nie straciliśmy z naszej młodości” – dodał Jan Dąbrowski, a dopytywana przez dziennikarkę Sylwia Przybysz zapowiedziała nawet, że być może wkrótce para postara się... o syna!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy