Syn Małgorzaty i Radosława już ząbkuje
fot. instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek: „Prawie nic nie spaliśmy. Henio ma żal do losu i świata”

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Teraz na swoim Instagramie opisała bardzo ważne wydarzenie z życia małego Henia.
Joanna  Biegaj
Syn Małgorzaty i Radosława już ząbkuje
fot. instagram/m_rozenek

Wiemy wiele o małym Heniu, np. to, że lubi gryźć uszy zabawek, zajada już marchewkę, itd. Teraz Małgosia Rozenek wstawiła na swoim Instagramie post, w którym opisała ząbkowanie niemowlaka. Tak jak dla każdej mamy, tak i dla Małgosi, nie są to łatwe chwile.

Zdjęcie z ząbkującym Heniem

Małgosia podzieliła się z fanami wydarzeniem z życia swojej rodziny. Ostatni instagramowy wpis Perfekcyjnej Pani Domu dotyczył ząbkowania Henia. Małgosia wstawiła zdjęcie z synkiem, w którym wyjawiła, że prawie nie spała w nocy: „Ząbkowanie nie jest przyjemne, ale w ramionach Mamy staje się znośne. Prawie nic nie spaliśmy tej nocy. Henio ma żal do losu i świata za te ząbki, i tylko Mama może ten żal ukoić”. 

Miłość ponad wszystko

Małgosia napisała też kilka słów, które chwytają za serce: „mądrzy ludzie mówią, że do wychowania jednego dziecka potrzeba całej wioski. Po dzisiejszej nocy podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami 😁 ale i tak nie oddałabym z tego nawet jednej sekundy”.

Komentarze fanek 

Internautki tym razem okazały się bardzo wyrozumiałe, pod postem pojawiło się bardzo dużo pozytywnych komentarzy: 

„Piękne słowa i bardzo prawdziwe ❤️ Dużo wytrwałości i siły”

„Henio bądź dzielny”

„Biedaczek... Ach te ząbki..”

„Malutki bidulek! Ach te zęby wykańczają wszystkich 🙈 Cudne zdjęcie, jak mu dobrze u Mamci”

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy