Syn Małgorzaty Rozenek wyjawił swoją orientację
fot. Instagram

Syn Małgorzaty Rozenek odpowiedział na pytanie o orientację seksualną. Mama będzie dumna?

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan poszedł razem z całą rodziną na Paradę Równości w Warszawie. Internauci nie pozostawili bez komentarza zdjęć 15-latka, na których chłopak pozował z tęczowymi flagami. Odpowiedział im w punkt!
Magdalena Drab
Syn Małgorzaty Rozenek wyjawił swoją orientację
fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z Parady Równości, na którą poszła razem z rodziną i przyjaciółmi. Zabrała nawet najmłodszego Henia! Do gwiazdy mocno wspierającej środowiska LGBTQ+ dołączył jej najstarszy syn, komentując wpisy pod swoimi zdjęciami z tęczową parasolką.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan wyjawił swoją orientację seksualną

15-latek pojawił się w sobotę na warszawskiej Paradzie Równości, a potem, podobnie jak mama, opublikował kolorowe zdjęcia na Instagramie. Nie wszyscy jednak zrozumieli jego przekaz – część internautów uznała, że pozowanie z tęczową parasolką w dłoni jest deklaracją przynależności do społeczności LGBT.

„Kurczę, myślałem, że jesteś heteroseksualny” – napisał jeden z jego znajomych.

Stanisław Rozenek postanowił odpowiedzieć na ten komentarz, a przy okazji wytłumaczyć, czemu służy udostępnianie zdjęć z tęczowymi flagami.

„Tak, jestem heteroseksualny. Tylko wspieram Paradę Równości” – wyjaśnił rozbawiony.

Brawo! Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością jest dumna z syna.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]
Symptomy przemocy wobec dziecka nie zawsze łatwo zauważyć. Ale jeżeli pogodny maluch nagle staje się smutny i niechętnie nawiązuje kontakt, to może być sygnał, że doświadcza przemocy – mówi socjolog Renata Szredzińska z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zobacz film, w którym ekspert daje wskazówki, po czym poznać objawy stosowania przemocy wobec dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy