Syn Mariny i Wojtka Szczęsnych ma już roczek
fot. Instagram/marina_official

Liam Szczęsny skończył rok! Marina pokazała rozczulające zdjęcia

To był wyjątkowy rok dla piosenkarki i piłkarza. W dniu pierwszych urodzin syna postanowili pochwalić się prywatnymi wspomnieniami.
Milena Oszczepalińska
Syn Mariny i Wojtka Szczęsnych ma już roczek
fot. Instagram/marina_official
Marina i Wojtek poznali się w 2013 roku. Niedługo potem zostali parą, a trzy lata później wzięli ślub. W zeszłym roku rozpoczął się nowy etap w ich życiu – 30 czerwca zostali szczęśliwymi rodzicami syna, któremu dali na imię Liam. Chłopiec właśnie wczoraj obchodził swoje pierwsze urodziny. Marina postanowiła z tej okazji podzielić się z fanami bardzo prywatnymi fotografiami, łącznie ze zdjęciem ze szpitala, wykonanym niedługo po porodzie. To wyjątkowe, pełne miłości obrazki!

Pierwsze urodziny Liama Szczęsnego

Nie wiadomo, czy przyjęcie urodzinowe chłopca jest dopiero w planach, czy gwiazdorska para postanowiła nie upubliczniać tego wydarzenia. W dniu pierwszych urodzin Liama piosenkarka wrzuciła na swój profil na Instagramie nie zdjęcie tortu czy prezentów, ale wspomnienie sprzed roku, czyli fotografię z pierwszych chwil z synem jeszcze w szpitalu. Nie możemy się napatrzeć na ten piękny widok spełnionej i szczęśliwej rodziny. Wam też robi się milej na sercu, gdy widzicie podobne obrazki?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś nasz syn LIAM ❤️ kończy roczek! To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)


Marina jest tą gwiazdą, która bardzo chroni swoją prywatność i rzadko publikuje zdjęcia syna, a jeśli już jakieś udostępnia, dba o to, by nie było na nich widać twarzy chłopca. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i oprócz rodzinnej fotografii ze szpitala, pokazała też dwa zdjęcia śpiącego Liama, gdy był jeszcze noworodkiem. Na jednym widać chłopca i piosenkarkę podczas wspólnej drzemki, a na drugim malca wtulonego w tatę. Te zdjęcia są naprawdę słodkie!
Redakcja poleca: Jak wybrać prezent na roczek - typy redakcji ze sklepu Mamissima - film
Zobacz propozycje ciekawych i pięknych prezentów na pierwsze urodziny dziecka, które dostarczą maluchowi wspaniałej zabawy na wiele dni. Sprawdź nasze typy prezentów na roczek.

Marina złożyła synowi życzenia

Gwiazda, która starała się zachować informację o ciąży jak najdłużej w tajemnicy i która po porodzie pokazała jedynie zdjęcie rączki chłopca i tym razem postanowiła nie rozczulać się publicznie. Pod postem ze zdjęciami z pierwszych dni życia Liama złożyła mu krótkie życzenia urodzinowe. Napisała: „Dziś nasz syn LIAM ❤ kończy roczek! To był najpiękniejszy rok mojego życia. 100 lat syneczku”. Fani piosenkarki również dołączyli się do życzeń, pisząc liczne komentarze pełne ciepłych słów.

My również pragniemy złożyć Liamowi serdeczne życzenia z okazji pierwszych urodzin. Rośnij zdrowo i bądź szczęśliwy, maluszku!

Źródło: instagram [content:0_27125,0_27124,0_27108,0_27093:CMNews]  
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy