Misiek Koterski z narzeczoną
fot. Instagram/marcelamargerita

Syn Miśka Koterskiego jest przesłodki! Do kogo podobny?

Ładny jak mama czy podobny do taty?
Milena Oszczepalińska
Misiek Koterski z narzeczoną
fot. Instagram/marcelamargerita
Misiek Koterski został po raz pierwszy tatą w październiku 2017 roku. I choć wcześniej może nie zapowiadało się, że ojcostwo to coś dla niego, doskonale odnalazł się w nowej roli. Tuż po narodzinach syna dzielił się radością ze swoimi fanami na instagramie i widać było, że jest przeszczęśliwy. Teraz Fryderyk ma już 4,5 miesiąca i… jest podobny do taty! Tak przynajmniej twierdzą internauci. A wy jak myślicie?

Do kogo jest posobny syn Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak?

Ostatnio na instagramie pojawiło się najnowsze zdjęcie małego Fryderyka. Opublikowała je partnerka Miśka, Marcela. Podpisała je: "Moja najsłodsza, najsmaczniejsza stopka". Choć na pierwszym planie widzimy słodką stópkę chłopca, a jego twarz jest ukryta w tle, fanom udało się dopatrzyć podobieństwo Frycka do taty, Miśka. Wy też to widzicie?
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?

Uroda po mamie czy po tacie?

Wydaje się, że Fryderyk ma ciemne oczka po tacie, ale dokładnie nie jesteśmy w stanie stwierdzić, do kogo jest podobny. Wiadomo też, że buzia chłopca będzie się jeszcze zmieniać. Pewnie wasze dzieci też czasem bardziej przypominają was, a za jakiś czas dostrzegacie w nich podobieństwo do tatusiów lub innych członków rodziny.

Rozważania nad tym, czy dziecko jest podobne do mamusi czy do tatusia to przecież jeden z głównych tematów rozmów wielu cioć i babć. Przyznajcie, często się nad tym zastanawiacie, czy raczej nie zwracacie uwagi na to, do kogo podobne są wasze dzieci? My nie za bardzo się na tym skupiamy. Cieszy nas jednak to, że naukowo udowodniono, że inteligencję dzieci dziedziczą po matkach. Prawda, że słusznie? :)

Zobacz też:

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy