Synek Ewy Farnej dorasta W ZAMKNIĘCIU: „Więcej niż połowa życia w lockdownie!”
fot. Instagram/ewa_farna93

Synek Ewy Farnej dorasta W ZAMKNIĘCIU: „Więcej niż połowa życia w lockdownie!”

Artystka została mamą małego Artura w czerwcu 2019. 8 miesięcy później rozpoczęła się pandemia, a dziecko nie miało najmniejszych szans zobaczyć, jak wygląda prawdziwy świat.
Aleksandra Zaborowska
Synek Ewy Farnej dorasta W ZAMKNIĘCIU: „Więcej niż połowa życia w lockdownie!”
fot. Instagram/ewa_farna93
Ewa Farna, która rzadko pokazuje prywatne zdjęcia dziecka, podzieliła się fotografią ze studia nagraniowego. Widzimy na niej, że młoda mama postanowiła pokazać maluchowi, jak wygląda jej praca: na zdjęciu jest w trakcie sesji muzycznej z dzieckiem w ramionach. Przy okazji piosenkarka wyraziła żal, że jej synek nie miał jeszcze okazji poznać prawdziwego świata ani socjalizować się z innymi dziećmi.

Ewa Farna pokazuje synkowi pracę

„Synku, to moja praca. To są inni ludzie. To jest świat poza domem. Więcej niż połowę życia dzieciak spędził w lockdownie, mam nadzieję, że już niedługo będzie nam dane bardziej się socjalizować, poznawać siebie w kontekście kolektywu, to przecież dla dzieci takie ważne” – napisała artystka pod zdjęciem.

Ewa nie jest jednak jedyną mamą, która zmuszona jest wychowywać dziecko w izolacji. Jej fanki podzieliły się podobnymi historiami w komentarzach.

„U mnie już drugie dziecko na lockdownie, niestety”, „Moja dwulatka dosłownie pół życia w lockdownie”, „Nasz syn ma 20 miesięcy, a właściwie kiedy zaczął wstawać i odkrywać świat miał ponad 8 miesięcy i wtedy zaczęła się pandemia” – opowiadały mamy pod zdjęciem polsko-czeskiej piosenkarki.

Czy tak małe dzieci będą pamiętać okres pandemii?
 
Źródło: Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy