Synek Maffashion w nowej spacerówce
fot. Instagram/maffashion_official

Synek Maffashion w SPACERÓWCE! Nie za wcześnie?

Uprzedzając pytania internautek, Maffashion wyjaśniła, że lekarz nie widział przeciwskazań dla wożenia tak małego dziecka w spacerówce.
Aleksandra Zaborowska
Synek Maffashion w nowej spacerówce
fot. Instagram/maffashion_official
Synek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego otrzymał właśnie swój drugi ekskluzywny wózek. Pierwszym pojazdem malucha była gondola za aż 6 tysięcy złotych. Producenci wózków mogą jednak liczyć na dobrą reklamę - profil Julii Kuczyńskiej obserwuje aż 1,4 miliona internautów!

Bastian Fabijański w nowej spacerówce

Maluchy mogą jeździć w spacerówkach właściwie od pierwszych dni życia, jednak muszą to być wózki, które umożliwią rozkładanie zupełnie na płasko. Chociaż gondola jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem na przewożenie noworodka, w ofercie spacerówek można znaleźć coraz więcej wielofunkcyjnych, rozkładanych modeli.

Z tego właśnie powodu, fanki Maffashion, jak i sama blogerka, przewidziały możliwą krytykę za wózek rzekomo niedopasowany do wieku Bastiana.

„Czekam na komentarze od wszystkowiedzących mamuś, że jeszcze za wcześnie na spacerówkę” - skomentowała fanka blogerki.

Julia jednak szybko wyjaśniła i uprzedziła krytykę: „Pediatra pozwolił. I kwestia, jaka to jest spacerówka. Ta ma dużo regulacji”.
 
Źródło: Pudelek, Instagram

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak wybrać wózek spacerowy dla dziecka? - film
Oto 5 rad, które ułatwią ci wybór spacerówki. Sprawdź koniecznie, co brać pod uwagę kupując wózek dla dziecka. Dzięki naszym radom spacery będą przyjemnością!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy