Synek Oliwii i Łukasza ze ŚOPW to wykapana mama!
fot. Instagram/elkuchta

Oliwia i Łukasz ze „ŚOPW” pokazali syna: do kogo podobny? Fani nie mają wątpliwości!

Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jakiś czas temu zostali rodzicami. Ostatnio Łukasz wstawił na swojego Instagrama wspólne zdjęcie z synkiem. Jest szalenie urocze, ale to, co zwraca uwagę, że fakt, że mały Franio jest kopią jednego z rodziców. Którego?
Joanna  Biegaj
Synek Oliwii i Łukasza ze ŚOPW to wykapana mama!
fot. Instagram/elkuchta
Odkąd na świecie pojawił się synek Oliwii i Łukasza - rodzice chętnie pokazują jego zdjęcia w mediach społecznościowych. Teraz dumny tata pochwalił się wspólnym zdjęciem z Franciszkiem, wyglądają słodko!

Franciszek to cała mama!

Na ostatnim zdjęciu, które opublikował mąż Oliwki wyraźnie widać, że syn pary jest bardzo podobny do mamy. Łukasz ma ciemniejszą karnację, Oliwia bardzo jasną, którą odziedziczyło po niej dziecko. Z pewnością jednak za jakiś czas zauważymy podobieństwo także do przystojnego Łukasza. 
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.

Komentarze fanek

Fanki były zauroczone zdjęciem Łukasza z małym Frankiem. Posypały się komentarze dotyczące podobieństwa Frania do mamy:

„Czysta mama❤️❤️❤️”

 „Synek podobny do mamy😉po tacie karnacji nie ma😍”

Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy