Uwaga - mocno chwyta za serce! Myślał, że jego syn zginął - VIDEO

Syryjczyk był przekonany, że jego syn został zabity podczas ataku chemicznego. Zobacz wzruszające spotkanie ojca z synkiem.
Ten bolesny i zarazem wzruszający film z Syrii pokazuje pełne emocji, spotkanie zrozpaczonego młodego ojca z synkiem. Syryjczyk myślał, że jego dziecko zginęło w ataku chemicznym.

7-minutowe nagranie zarejestrowane zostało w Zamalka (południowo - zachodnia część Syrii) i opublikowane na YouTube przez syryjskich aktywistów.

Film, który doprowadza widzów do łez, pokazuje młodego, wybiegającego z domu mężczyznę. Jego twarz wyraża radość i niedowierzanie. Młody rodzić jest w takim szoku, że kilku mężczyzn (prawdopodobnie jego krewnych lub sąsiadów) próbują go powstrzymać, zanim obejmie syna. Po krótkiej chwili zabierają dziecko od ojca i próbując go uspokoić, gdyż wydaje się on być bliskim omdlenia. 
 

Po niedługiej rozłące mały chłopiec w koszuli w różową krateczkę trafia w ramiona uszczęśliwionego taty.

Nawet widzowie nieznający ani jednego słowa po arabsku, wzruszają się bezgraniczną miłością ojca do syna. Rozumieją bowiem jego gesty, język ciała. Widzą łzy wzruszenia i głębokie spojrzenie mężczyzny w oczy dziecka, jakby chciał się upewnić, że nie jest to sen. Jego dziecko dla niego powróciło z martwych. Przeżył najgorszy koszmar, jaki może spotkać rodzica.

Ten materiał filmowy przedstawiający spotkanie szczęśliwego ojca z synem jest rzadkim, jasnym punktem w przerażającej sytuacji w Syrii.Zamalka leżąca na przedmieściach Damaszku, gdzie został nagrany film, jest jednym z miejsc straszliwej masakry prawdopodobnie z udziałem broni chemicznej, która pochłonęła około 1700 osób.
 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy