Szczena z „Chłopaków do wzięcia”: zabrali mi syna
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"

Szczena z „Chłopaków do wzięcia”: zabrali mi syna

Ryszard Dąbrowski, znany widzom programu „Chłopaki do wzięcia” jako Szczena, poinformował ostatnio, że odebrano mu dziecko. Mały Marcel miał trafić do rodziny zastępczej z powodu „małej awantury”.
Szczena z „Chłopaków do wzięcia”: zabrali mi syna
fot. kadr z programu "Chłopaki do wzięcia"
Podczas wywiadu na gali MMA VIP 3 Szczena zdradził też, ma 6-letnią córkę, której matką jest koleżanka jego partnerki.

Szczena: „Była mała awantura”

Szczena z „Chłopaków do wzięcia” to wciąż jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci, które przewinęły się przez program. Występowali w nim mężczyźni z małych miejscowości, którzy szukali miłości. Ryszardowi Dąbrowskiemu się udało, bo spotkał Joannę Wielochę. Choć ich związek nie należał do najspokojniejszych, pod koniec 2020 roku powitali na świecie syna Marcela. Aktualnie dziecko nie mieszka jednak z rodzicami.

„Była mała awantura, zadzwonili po policję i zabrali nam dziecko. Marcelek jest w jakiejś tam rodzinie zastępczej czy tam czymś” – przyznał Szczena. „Ktoś nas oskarża, że żeśmy bili synka, no straszne rzeczy no...”.

„W każdym związku jest awantura” – tłumaczy Asia, partnerka Szczeny. I uważa, że każdy, zanim nazwie ich patologią, powinien spojrzeć na siebie. „Wy nas nie znacie” – podsumowuje. Szczena uważa, że do zabrania dziecka przyczynili się sąsiedzi, którym nie podoba się, że on i Asia nie pracują, a mają pieniądze.

Czy „chłopak do wzięcia” ma jeszcze jedno dziecko?

Z opowieści Szczeny wynika, że jego sytuacja rodzinna jest dość skomplikowana.

„Z Asią mam synka, ale mam jeszcze córkę, która ma 6 lat. Asia twierdzi, że to nie moja córka, ale ja wiem, że moja. [...] Asia nienawidzi jej, bo matką jest jej koleżanka. [...] No jakby nie patrzeć, wiem, kiedy je robiłem. Miałem robić badania DNA, ale na to się nie zgodziłem, bo mi szkoda było dziecka. Nie zabezpieczaliśmy się” – opowiadał Dąbrowski.

źródło: wp.pl 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Mama rekordzistka: Danuta Ulidowicz jest najdłużej pracującą mamą SOS Wiosek Dziecięcych [WIDEO]
W tej historii jest wszystko, co najpiękniejsze w macierzyństwie: miłość, cierpliwość, wyrozumiałość i oddanie. Pani Danuta przez 34 lata tworzyła dom dla 19 dzieci, nie posiadających rodziny. To o niej powstał film "Mistrzyni świata". Zobacz relację z jego prapremiery - to historia z wielokrotnym happy endem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy