Szczena z "Chłopaków do wzięcia" planuje kolejne dziecko
fot. Facebook/Szczena - chłopaki do wzięcia

Szczenie z „Chłopaków do wzięcia” odebrali dziecko. Już mówi o kolejnym i zapewnia, że wychowa je lepiej

Ryszard Dąbrowski z „Chłopaków do wzięcia” poinformował ostatnio, że jego syn obecnie przebywa w rodzinie zastępczej. Szczena jednak już mówi o kolejnym dziecku, zapewniając, że będzie się starał wychować je lepiej niż Marcelka...
Joanna  Biegaj
Szczena z "Chłopaków do wzięcia" planuje kolejne dziecko
fot. Facebook/Szczena - chłopaki do wzięcia
Ryszard Dąbrowski polskiej widowni znany jest jako Szczena z programu „Chłopaki do wzięcia”. W programie występowali mężczyźni z małych miejscowości, którzy szukali miłości. Szczenie los sprzyjał, ponieważ w programie poznał swoją partnerkę Joannę Wielochę. Pod koniec 2020 roku na świecie pojawił się ich syn Marcelek. Rodzinna sielanka nie trwała jednak długo.

Mężczyzna poinformował ostatnio, że odebrano mu dziecko. Jego synek, Marcel, trafił do rodziny zastępczej. Powodem miała być „mała awantura”, tłumaczył Ryszard Dąbrowski. W cieniu tej dramatycznej sytuacji Szczena już mówi o kolejnym dziecku, zapewniając, że wychowa je lepiej.

Szczena planuje kolejne dziecko?

Partnerka Szczeny, Joanna Wielocha, wypowiedziała się dla TVreklama na temat planów powiększania rodziny ze swoim partnerem: „Powiem tak, to będzie wielką niespodzianką. Ja nikomu niczego nie będę zdradzała”.

Wypowiedź kobiety podsyciła plotki o drugiej ciąży. Na razie są to jednak tylko domysły fanów, ponieważ sami zainteresowani nie potwierdzili tej nowiny.

„Jeżeli będzie, to będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela. Z Marcelem, siłą rzeczy, trochę nam źle to wychodzi. Ale myślę, że z następnym dzieckiem uda nam się to lepiej ogarnąć” – wyjaśnił Szczena.

Zobacz także
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy