GRY
 
 

Szczenięce lata Clifforda

Mały Clifford to impulsywny i ciekawski piesek, który wraz z przyjaciółmi poznaje świat. W tej części przygód dalej śledzimy losy Emilly Elizabeth.

Clifford zawsze był czerwonym i kochanym pieskiem. Ale nie zawsze był duży! Zanim urósł był malutkim i słodkim szczeniaczkiem. Mały Clifford to impulsywny i ciekawski piesek, który wraz z przyjaciółmi poznaje świat. W tej części przygód dalej śledzimy losy Emilly Elizabeth. Dużo się jednak zmieni. Miejsce znanych już bohaterów zajmą zupełnie nowi: króliczka Nercysia, kotki Flo i Zoe, mały ptaszek Norville i leniwy jamnik Horche.
1. „Zrobię Ci kawał”

Spis odcinków:
1. Przeprowadzka
2. Nie ma tego złego
3. Podejrzana pięlęgnacja
4. Pewien listopad
5. Przygarnij pieska
6. Zrobię Ci kawał
7. Światła, kamera, akcja
8. Koszykówkowa niańka
9. Haloweenowy rozrabiaka
10. Nie kręć2. „Serce rośnie”

Spis odcinków:
1. Szczenięca moc
2. Sensacja dnia
3. Drobne wady
4. Czarodziejska lampa Clifforda
5. Kto znalazł, ten ma
6. Sławny duet
7. Zamieszanie z zamkiem z piasku
8. Szkolne szaleństwo
9. Święto wiosny
10. Serce rośnieOpis z płytek:
Przed Wami dalszy ciąg przygód słodkiego czerwonego psiaka o imieniu Clifford. Tak jak w poprzednich częściach Clifford razem ze swoją Panią Emilly Elizabeth i oddanymi przyjaciółmi: kotkami Floe i Zoe, króliczką Narcysią i ptaszkiem Norvillem codziennie przeżywa masę fantastycznych przygód z których każda jest wyjątkowa. Clifford jak każdy piesek ma oczywiście małe wady jednak sensacją dnia może okazać się nie Clifford a pewien sławny duet.

W nowej Serii Clifford znowu będzie uczyć dzieci jak ładnie bawić się z innymi, być pomocnym i pokaże jak zdobywa się prawdziwych przyjaciół.
Tytuł płyty: Serce rośnie/ Zrobię Ci kawał
Czas trwania: 130 minut
Sugerowana cena detaliczna: 29,90 PLN
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

3.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj