sześcioraczki bawią się w śniegu
fot. Instagram/szescioraczkipl

Sześcioraczki szaleją na śniegu. Komentarze fanów bezcenne: „Chyba nie będę narzekać, że muszę jedno ubrać”​​

Na Instagramie sześcioraczków z Tylmanowej pojawiło się piękne zdjęcie, na którym widać maluchy podczas zabawy na śniegu. Najwięcej zainteresowania wzbudziło jednak to, jak ich  mama radzi sobie z ubieraniem w kombinezony takiej gromadki dzieci. Internauci nie mogli wyjść z podziwu. ​​
Joanna  Biegaj
sześcioraczki bawią się w śniegu
fot. Instagram/szescioraczkipl
Tej zimy pogoda wyjątkowo nas rozpieszcza. Z uroków śniegu skorzystały także sześcioraczki z Tylmanowej. Internauci byli zachwyceni maluchami, ale też pełni podziwu dla ich rodziców. Każdy rodzic wie, że ubrać szóstkę dzieciaczków w kombinezony to nie lada wyczyn.  

Zimowe zabawy sześcioraczków

Mama sześcioraczków zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie maluchów, które bawią się na śniegu. Jedna z internautek przyznała, że gdy zobaczyła zdjęcie - myślała, że jest ono przerobione, a dzieci „podoklejane”: 
„Zanim spojrzałam na nazwę profilu i skojarzyłam to pomyślałam 'że też komuś chce się bawić w takie wklejanie dzieci'😂😂 widać,że maluchy mają świetną zabawę”. 

Ubieranie maluchów w kombinezony

Fani w komentarzach pod postem nie kryli podziwu dla rodziców sześcioraczków. Zgodnie twierdzili, że sami czasami mieli problem z ubraniem jednego dziecka przed wyjściem na dwór zimą. 

„To dopiero wyprawa! 😀 Już oczami wyobraźni widzę to ubieranie w kombinezony i czuję ten pot płynący nie powiem po czym. 😉 Ale czego się nie robi dla radości dzieci.❤️”

„Ale ekipa!! No nie mogę się napatrzeć! 🥰 I jednocześnie wyjść z podziwu ubrania wszystkich w kombinezony! Ja przy dwójce dzieci, w tym jednym już całkiem "ogarniętym" 😉 często jestem już tak spocona, że po wyjściu nie umiem ocenić temperatury na dworze, bo mi tak gorąco 🙈😉 A wychodzimy codziennie, więc wprawę mam 😜 Szacun!”

„Ja współczuję Wam ich ubierania przed wyjściem , mieliście kiedyś tak że jak już wszystkie były gotowe to któreś chciało siusiu ?”

„O mamo!!! Jak przypomnę sobie ubieranie trojakow w kombinezony... Matko🙉🙈🙊 dobrej zabawy!:)”

„Więcej czasu zajmuje ubieranie 😂😂😂”

„He ja z dwójką myślałam że mam ciężko, ale już myślę że mają ludzie gorzej 😁🤦😂”
 
„To musi być niezła logistyka ubrać całą szóstkę w porze zimowej”

Ubieranie nie jest problemem?

Mama sześcioraczków wyjaśniła jednak, że w przypadku maluchów ubieranie nie jest problemem: „u nas ubieranie nie jest problemem bo lubią wychodzić na dwór, ale kiedy już wyjdziemy rzadko się zdarza żeby wszyscy byli zadowoleni 😂”.

Źródło: Instagram

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy