sześcioraczki bawią się w śniegu
fot. Instagram/szescioraczkipl

Sześcioraczki szaleją na śniegu. Komentarze fanów bezcenne: „Chyba nie będę narzekać, że muszę jedno ubrać”​​

Na Instagramie sześcioraczków z Tylmanowej pojawiło się piękne zdjęcie, na którym widać maluchy podczas zabawy na śniegu. Najwięcej zainteresowania wzbudziło jednak to, jak ich  mama radzi sobie z ubieraniem w kombinezony takiej gromadki dzieci. Internauci nie mogli wyjść z podziwu. ​​
Joanna  Biegaj
sześcioraczki bawią się w śniegu
fot. Instagram/szescioraczkipl
Tej zimy pogoda wyjątkowo nas rozpieszcza. Z uroków śniegu skorzystały także sześcioraczki z Tylmanowej. Internauci byli zachwyceni maluchami, ale też pełni podziwu dla ich rodziców. Każdy rodzic wie, że ubrać szóstkę dzieciaczków w kombinezony to nie lada wyczyn.  

Zimowe zabawy sześcioraczków

Mama sześcioraczków zamieściła na Instagramie urocze zdjęcie maluchów, które bawią się na śniegu. Jedna z internautek przyznała, że gdy zobaczyła zdjęcie - myślała, że jest ono przerobione, a dzieci „podoklejane”: 
„Zanim spojrzałam na nazwę profilu i skojarzyłam to pomyślałam 'że też komuś chce się bawić w takie wklejanie dzieci'😂😂 widać,że maluchy mają świetną zabawę”. 

Ubieranie maluchów w kombinezony

Fani w komentarzach pod postem nie kryli podziwu dla rodziców sześcioraczków. Zgodnie twierdzili, że sami czasami mieli problem z ubraniem jednego dziecka przed wyjściem na dwór zimą. 

„To dopiero wyprawa! 😀 Już oczami wyobraźni widzę to ubieranie w kombinezony i czuję ten pot płynący nie powiem po czym. 😉 Ale czego się nie robi dla radości dzieci.❤️”

„Ale ekipa!! No nie mogę się napatrzeć! 🥰 I jednocześnie wyjść z podziwu ubrania wszystkich w kombinezony! Ja przy dwójce dzieci, w tym jednym już całkiem "ogarniętym" 😉 często jestem już tak spocona, że po wyjściu nie umiem ocenić temperatury na dworze, bo mi tak gorąco 🙈😉 A wychodzimy codziennie, więc wprawę mam 😜 Szacun!”

„Ja współczuję Wam ich ubierania przed wyjściem , mieliście kiedyś tak że jak już wszystkie były gotowe to któreś chciało siusiu ?”

„O mamo!!! Jak przypomnę sobie ubieranie trojakow w kombinezony... Matko🙉🙈🙊 dobrej zabawy!:)”

„Więcej czasu zajmuje ubieranie 😂😂😂”

„He ja z dwójką myślałam że mam ciężko, ale już myślę że mają ludzie gorzej 😁🤦😂”
 
„To musi być niezła logistyka ubrać całą szóstkę w porze zimowej”

Ubieranie nie jest problemem?

Mama sześcioraczków wyjaśniła jednak, że w przypadku maluchów ubieranie nie jest problemem: „u nas ubieranie nie jest problemem bo lubią wychodzić na dwór, ale kiedy już wyjdziemy rzadko się zdarza żeby wszyscy byli zadowoleni 😂”.

Źródło: Instagram

[pisownia komentarzy oryginalna - przyp.red.]

Zobacz także: 
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy