sześcioraczki w nowym roku
fot. Instagram

Sześcioraczki gotowe na nowy rok: „Cieszę się z każdego postępu” (niezwykły wyczyn Malwinki!)

Mama słynnych sześcioraczków złożyła wszystkim kibicującym jej rodzinie piękne życzenia na nowy rok. Przy okazji wspomniała o wielkim osiągnięciu jednego ze swoich dzieci. Na koniec rok mile nas zaskoczyło − napisała uszczęśliwiona.
Magdalena Drab
sześcioraczki w nowym roku
fot. Instagram
Sześcioraczki z Tylmanowej z uśmiechem weszły w nowy rok, a ich mama podkreśliła, że nieustannie cieszy się z każdego postępu swoich dzieci. Wraz z noworocznymi życzeniami przekazała fanom dobrą wiadomość: chociaż w minionym roku miała mnóstwo powodów do radości, to tuż przed sylwestrem jedna z córeczek wyjątkowo ją zaskoczyła!

Sześcioraczki z Tylmanowej: co już osiągnęły?

Dzielna mama polskich sześcioraczków, mimo ogromu pracy, docenia każdy moment spędzany z dziećmi. I cieszy się ze wszystkich ich osiągnięć, nawet tych najmniejszych, które w codziennym zamieszaniu łatwo przeoczyć. Okazuje się, że sześcioraczki mogą pochwalić się wieloma postępami o kolosalnym znaczeniu dla ich rozwoju. A tuż przed końcem starego roku jedna z dziewczynek zrobiła rodzicom nie lada niespodziankę i... samodzielnie usiadła! Dla wcześniaka z powikłaniami to wielki wyczyn, a mama Malwinki zaznaczyła, że dziewczynkę czeka jeszcze dużo pracy.

„Na koniec [rok] mile nas zaskoczył, bo Malwi usiadła obok rodzeństwa 😊 Siad nie jest idealny, a przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, ale dla niej to ogromne osiągnięcie 😁”

Przypomnijmy, że sześcioraczki z Tylmanowej przyszły na świat w niespełna 29. tygodniu życia płodowego i wciąż wymagają rehabilitacji. Najczęstsze powikłania wcześniactwa to: zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia narządu wzroku i zespół zaburzeń oddychania.

Trzymamy kciuki za pomyślny nowy rok!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Jak nie krzyczeć na dziecko – jak przestać krzyczeć? Jak krzyk wpływa na dziecko? [WIDEO]
Jeśli zastanawiasz się, jak nie krzyczeć na dziecko, najważniejszy krok do sukcesu masz już za sobą. Krzyczenie na dziecko przynosi bowiem fatalne skutki i wyrabia w maluchu nawyk rozwiązywania problemów podniesionym głosem. A to nie jest dobry kapitał na przyszłość. Psycholog wyjaśnia, czy można krzyczeć na dziecko, i jak przestać to robić.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy