sześcioraczki w nowym roku
fot. Instagram

Sześcioraczki gotowe na nowy rok: „Cieszę się z każdego postępu” (niezwykły wyczyn Malwinki!)

Mama słynnych sześcioraczków złożyła wszystkim kibicującym jej rodzinie piękne życzenia na nowy rok. Przy okazji wspomniała o wielkim osiągnięciu jednego ze swoich dzieci. Na koniec rok mile nas zaskoczyło − napisała uszczęśliwiona.
Magdalena Drab
sześcioraczki w nowym roku
fot. Instagram
Sześcioraczki z Tylmanowej z uśmiechem weszły w nowy rok, a ich mama podkreśliła, że nieustannie cieszy się z każdego postępu swoich dzieci. Wraz z noworocznymi życzeniami przekazała fanom dobrą wiadomość: chociaż w minionym roku miała mnóstwo powodów do radości, to tuż przed sylwestrem jedna z córeczek wyjątkowo ją zaskoczyła!

Sześcioraczki z Tylmanowej: co już osiągnęły?

Dzielna mama polskich sześcioraczków, mimo ogromu pracy, docenia każdy moment spędzany z dziećmi. I cieszy się ze wszystkich ich osiągnięć, nawet tych najmniejszych, które w codziennym zamieszaniu łatwo przeoczyć. Okazuje się, że sześcioraczki mogą pochwalić się wieloma postępami o kolosalnym znaczeniu dla ich rozwoju. A tuż przed końcem starego roku jedna z dziewczynek zrobiła rodzicom nie lada niespodziankę i... samodzielnie usiadła! Dla wcześniaka z powikłaniami to wielki wyczyn, a mama Malwinki zaznaczyła, że dziewczynkę czeka jeszcze dużo pracy.

„Na koniec [rok] mile nas zaskoczył, bo Malwi usiadła obok rodzeństwa 😊 Siad nie jest idealny, a przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, ale dla niej to ogromne osiągnięcie 😁”

Przypomnijmy, że sześcioraczki z Tylmanowej przyszły na świat w niespełna 29. tygodniu życia płodowego i wciąż wymagają rehabilitacji. Najczęstsze powikłania wcześniactwa to: zaburzenia ośrodkowego układu nerwowego, zaburzenia narządu wzroku i zespół zaburzeń oddychania.

Trzymamy kciuki za pomyślny nowy rok!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy