Danesha Couch
fot. news.oneplace.com

Sześcioro dzieci w 26 m-cy? Jak to możliwe?

"Ludzie patrzą na mnie jak na wybryk natury"- żali się mama. Dlaczego - czy to co się jej przydarzyło, naprawdę jest tak niezwykłe?
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
Danesha Couch
fot. news.oneplace.com
Sześcioro dzieci w stosunkowo niedługim czasie to ogromne obciążenie dla kobiecego ciała. Danesha Couch na pewno nie spodziewała się, że jej życie tak bardzo się zmieni w ciągu 2 lat, a ona zostanie matką licznej gromadki.

Gdy Danesha zaszła po raz pierwszy w ciążę i dowiedziała się, że urodzi bliźnięta, była dość zaskoczona. Na świecie pojawili się bracia Danarius i Desmond, jednak jeden z bliźniaków zmarł wkrótce po porodzie. Powikłania po przedwczesnym porodzie, okazały się dla niego zbyt trudne. Rok później pojawiły się na świecie Delilah i Davina, które bardzo dobrze się rozwijają. "Nie planowaliśmy z narzeczonym tak licznej rodziny, ale kochamy dzieci" - mówi Danesha. Z ogromną miłością przywitała więc na świecie kolejną dwójkę dzieci, które nazwała Dalanie i Darla. Nie da się ukryć, że mama lubi imiona zaczynające się na tę literę ;-)Według statystyk, urodzenie trzy razy z rzędu bliźniąt, zdarza się 1 na 88.000 porodów. Lekarze są zgodni, że Afroamerykankom zdarza się to częściej, niż innym rasom. Ponad to, potwierdza się zasada, że gdy pierwszy poród był bliźniaczy, znacznie wzrasta szansa, że kolejne też takie będą. 

Pozostaje nam życzyć tej mamie i jej piątce dzieci wiele radości i uśmiechu. Życie z taką gromadką, to prawdziwe wyzwanie :-)
Redakcja poleca: Śniło ci się, że jesteś w ciąży? To oznacza (prawie) same dobre rzeczy! [SENNIK]
Ciąża najczęściej pojawia się w snach przyszłych mam, ale nie jest to regułą. Jeśli zastanawiasz się, jak rozumieć sny o ciąży, co symbolizuje ciąża w marzeniach sennych i czym różni się znaczenie snu o ciąży własnej i czyjejś, sprawdź, jak interpretuje to sennik.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy