GRY
 
 

Sześcioro dzieci w 26 m-cy? Jak to możliwe?

"Ludzie patrzą na mnie jak na wybryk natury"- żali się mama. Dlaczego - czy to co się jej przydarzyło, naprawdę jest tak niezwykłe?

Danesha Couch
fot. news.oneplace.com
Sześcioro dzieci w stosunkowo niedługim czasie to ogromne obciążenie dla kobiecego ciała. Danesha Couch na pewno nie spodziewała się, że jej życie tak bardzo się zmieni w ciągu 2 lat, a ona zostanie matką licznej gromadki.

Gdy Danesha zaszła po raz pierwszy w ciążę i dowiedziała się, że urodzi bliźnięta, była dość zaskoczona. Na świecie pojawili się bracia Danarius i Desmond, jednak jeden z bliźniaków zmarł wkrótce po porodzie. Powikłania po przedwczesnym porodzie, okazały się dla niego zbyt trudne. Rok później pojawiły się na świecie Delilah i Davina, które bardzo dobrze się rozwijają. "Nie planowaliśmy z narzeczonym tak licznej rodziny, ale kochamy dzieci" - mówi Danesha. Z ogromną miłością przywitała więc na świecie kolejną dwójkę dzieci, które nazwała Dalanie i Darla. Nie da się ukryć, że mama lubi imiona zaczynające się na tę literę ;-)Według statystyk, urodzenie trzy razy z rzędu bliźniąt, zdarza się 1 na 88.000 porodów. Lekarze są zgodni, że Afroamerykankom zdarza się to częściej, niż innym rasom. Ponad to, potwierdza się zasada, że gdy pierwszy poród był bliźniaczy, znacznie wzrasta szansa, że kolejne też takie będą. 

Pozostaje nam życzyć tej mamie i jej piątce dzieci wiele radości i uśmiechu. Życie z taką gromadką, to prawdziwe wyzwanie :-)
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci