Enkeleda Sulaj
fot. Instagram/enki_and_elensio

SZOK! 3-letni influencer robi karierę. Nie za wcześnie?

Najmłodszy influencer na świecie ma jedynie trzy lata. Elensio Sulaj pochodzi z Wielkiej Brytanii, na Instagramie obserwuje go aż 26 tysięcy osób.
Joanna  Biegaj
Enkeleda Sulaj
fot. Instagram/enki_and_elensio
Elensio Sulaj to najmłodszy influencer na świecie. Jego mama ubiera go w markowe (i drogie!) ubrania od projektantów, następnie robi mu zdjęcia i wrzuca do sieci. Mama chłopca przekonuje jednak, że do niczego nie zmusza dziecka.

Początek kariery

Chłopczyk swoją przygodę rozpoczął, gdy miał zaledwie rok. Teraz ma trzy lata i aż 26 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Na jego profilu możemy oglądać malucha w modnych stylizacjach. 

Garderoba warta fortunę

Teraz jego garderoba jest warta 50 tysięcy złotych. Jego mama Enkeleda Sulaj zazwyczaj ubiera go w ubrania znanych marek: Givenchy, Burberry, Versace, Gucci. Dziecko jednak nie może swobodnie pobawić się na dworze, gdy ma na sobie tak drogie rzeczy...

Krytyka rodziców

W tle sukcesu chłopca słychać jednak ostre głosy krytyki. Niektórzy są zdania, że ubieranie malucha w takie ciuszki i urządzanie sesji jest dla niego niekomfortowe. Mama dziecka przekonuje jednak, że do niczego go nie zmusza, a gdy nie ma on ochoty na sesje – po prostu ich nie robią.

Źródło: shareinfo.pl

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy