szokująca interwencja policji w obecności dziecka
fot. Adobe Stock

Przemocowe zachowanie policjantów z drogówki. Przerażone dziecko zsiusiało się ze STRACHU

Do bulwersującej sytuacji doszło w Pruszkowie: policjanci zatrzymali do kontroli samochód, w którym jechali rodzice z 6-letnim synkiem. Funkcjonariusze krzyczeli i straszyli rodzinę, dziecko ze stresu zsiusiało się w majtki.
Magdalena Drab
szokująca interwencja policji w obecności dziecka
fot. Adobe Stock
Patrol policji zatrzymał do kontroli samochód, którym jechał pan Łukasz z rodziną. Kierowca miał niezapięte pasy bezpieczeństwa i nie włączył kierunkowskazu, ale zachowanie policjantów było skandaliczne i nieadekwatne do sytuacji. Poważnie wystraszyli małe dziecko!

Szokująca interwencja policji: krzyczeli przy dziecku

Interwencja policji w Pruszkowie zszokowała zatrzymaną do kontroli rodzinę. Wprawdzie pan Łukasz nie zapiął pasów w samochodzie, ale to przecież nie uprawnia policjantów do tak nieludzkiego traktowania i straszenia rodziców przy dziecku! Rodzina wraz z 6-letnim Oskarem wracała w środę z przedszkola, gdy zatrzymał ich policyjny patrol. Według relacji jadącej samochodem mamy policjanci od początku zachowywali się nerwowo, krzyczeli i byli niemili. 

„Policjant podszedł do nas, poprosił o dokumenty i zaczął krzyczeć na narzeczonego, kto mu dał prawo jazdy. Zapytałam go, czy mogę wyjść z dzieckiem do toalety, bo chce mu się sikać. Ale on podniosłym tonem zabronił nam kategorycznie wysiadać z auta. Synek był bardzo przestraszony i roztrzęsiony. Zwróciliśmy mu uwagę, aby nie krzyczał, bo w aucie jest małe dziecko i się boi. Nie reagował” − opowiadała mama Oskara cytowana przez portal se.pl.

Ale to nie wszystko! Policjanci celowo przedłużali interwencję, kazali wyjąć mężczyźnie wszystkie rzeczy z bagażnika i dwukrotnie sprawdzali, czy fotelik samochodowy jest dobrze umocowany. Grozili, że skują ojca w kajdanki! Przerażone dziecko w końcu zsiusiało się w spodnie. 

Do komendy policji w Pruszkowie wpłynęła już skarga na zachowanie policjantów. Wkrótce zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy