szokująca interwencja policji w obecności dziecka
fot. Adobe Stock

Przemocowe zachowanie policjantów z drogówki. Przerażone dziecko zsiusiało się ze STRACHU

Do bulwersującej sytuacji doszło w Pruszkowie: policjanci zatrzymali do kontroli samochód, w którym jechali rodzice z 6-letnim synkiem. Funkcjonariusze krzyczeli i straszyli rodzinę, dziecko ze stresu zsiusiało się w majtki.
Magdalena Drab
szokująca interwencja policji w obecności dziecka
fot. Adobe Stock
Patrol policji zatrzymał do kontroli samochód, którym jechał pan Łukasz z rodziną. Kierowca miał niezapięte pasy bezpieczeństwa i nie włączył kierunkowskazu, ale zachowanie policjantów było skandaliczne i nieadekwatne do sytuacji. Poważnie wystraszyli małe dziecko!

Szokująca interwencja policji: krzyczeli przy dziecku

Interwencja policji w Pruszkowie zszokowała zatrzymaną do kontroli rodzinę. Wprawdzie pan Łukasz nie zapiął pasów w samochodzie, ale to przecież nie uprawnia policjantów do tak nieludzkiego traktowania i straszenia rodziców przy dziecku! Rodzina wraz z 6-letnim Oskarem wracała w środę z przedszkola, gdy zatrzymał ich policyjny patrol. Według relacji jadącej samochodem mamy policjanci od początku zachowywali się nerwowo, krzyczeli i byli niemili. 

„Policjant podszedł do nas, poprosił o dokumenty i zaczął krzyczeć na narzeczonego, kto mu dał prawo jazdy. Zapytałam go, czy mogę wyjść z dzieckiem do toalety, bo chce mu się sikać. Ale on podniosłym tonem zabronił nam kategorycznie wysiadać z auta. Synek był bardzo przestraszony i roztrzęsiony. Zwróciliśmy mu uwagę, aby nie krzyczał, bo w aucie jest małe dziecko i się boi. Nie reagował” − opowiadała mama Oskara cytowana przez portal se.pl.

Ale to nie wszystko! Policjanci celowo przedłużali interwencję, kazali wyjąć mężczyźnie wszystkie rzeczy z bagażnika i dwukrotnie sprawdzali, czy fotelik samochodowy jest dobrze umocowany. Grozili, że skują ojca w kajdanki! Przerażone dziecko w końcu zsiusiało się w spodnie. 

Do komendy policji w Pruszkowie wpłynęła już skarga na zachowanie policjantów. Wkrótce zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające.

Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy