Szokująca wizyta u pediatry - film

Zobacz, co zmieniło zwyczajny bilans roczniaka w niezapomniane przeżycie dla mamy.

Pierwsze urodziny dziecka świętem mamy

Czy twój mąż pomyślał o tym, jak długą drogę przeszłaś, by dotrzeć do tego wyjątkowego dnia, w którym obchodzicie roczek waszego dziecka? Mężczyźni pokazani na filmie, doskonale zadawali sobie sprawę, jak wiele zawdzięczają swoim żonom i postanowili im za to podziękować. Zrobili to jednak w niecodzienny sposób.

Bilans roczniaka okazją do uczczenia mamy

Bohaterkami filmu są kobiety, które przyszły do przychodni z dzieckiem na bilans roczniaka. Żadna z nich nie spodziewała się tego, co je spotka, gdy wyjdą z gabinetu lekarskiego. Podczas gdy one przebywały w gabinecie, ich mężowie ozdobili ściany korytarza ich rodzinnymi zdjęciami oraz kartkami z napisanymi przez nich podziękowaniami. Zrobili to, by wyrazić wdzięczność za to, jak wiele ich żony poświęciły i ile robią każdego dnia, aby dobrze wychować dziecko.

Pomysłodawcą kampanii była marka Pampers.

Zobacz także: Jak wybrać lekarza dla Twojego dziecka?

Krótka historia większości mam...

Gdy tata zapala pierwszą świeczkę na torcie, wszyscy wkoło śpiewają dziecku "Sto lat!",  mama wpatrzona jest w jeden punk i wydaje się być nieobecna. Faktycznie, jej myśli cofnęły się w czasie o 365 dni. Teraz jest w szpitalu, aby znowu przeżyć swój poród, by zaraz po nim przypomnieć sobie pierwsze przewijanie, karmienie, pierwszą kąpiel dziecka. W świecie wspomnień widzi siebie zmęczoną i niewyspaną, ale szczęśliwą, bo ma przy sobie swoje maleństwo. Przywołując te sceny, zastanawia się, jak bardzo zmienił ją ten pierwszy rok macierzyństwa, ile trudów i radości przyniósł, ile razy udało się jej pokonać granice własnego zmęczenia, by wywołać uśmiech na twarzy swej pociechy.
"Niech żyje nam!"- rozbrzmiewa wkoło, gdy na twarzy matki pojawia się delikatny uśmiech. Ona już wie, że ten dzień jest nie tylko świętem dziecka, ale również, jeśli nie przede wszystkim, jej świętem.

Zobacz też: Co robią mamy, gdy ich dzieci zasypiają? Sonda "Mamo, to ja" na Facebooku
Oceń artykuł

Ocena 6 na 5 głosy

Zobacz także

Popularne tematy